Молоді лідери обговорили актуальні проблеми громадянського суспільства

У рамках «Школи лідерів»10 червня викладач кафедри психології та соціології Жуковська Аліса провела зі слухачами проекту інтерактивне заняття

«Громадянське суспільство та його плив на демократичні перетворення у країнах ЦСЄ». Учасники заходу обговорювали сучасні концепції громадянського суспільства, його структурні елементи, моделі взаємодії громадянського суспільства та органів державної влади. Студенти дійшли висновку, що саме по собі встановлення формально демократичних інститутів і процедур зовсім не гарантує функціонування демократичного режиму. Сильне громадянське суспільство, яке об’єднує широкі верстви населення, виступає наріжним каменем демократичних перетворень.

Також під час дискусії студентські лідери пропонували власне бачення розвитку інститутів громадянського суспільства в Україні.