Всеукраїнська студентська предметна олімпіада

Логічним завершенням будь-якої справи є підведення підсумків.
Саме таким, щодо вивчення навчальної дисципліни, є проведення Всеукраїнської студентської предметної олімпіади. Адже, участь в ній, дає можливість студентам максимально розкритися, показати високий рівень знань та вмінь.

Традиційно, на початку лютого на кафедрі гістології, цитології та ембріології БДМУ проводився І етап Всеукраїнської предметної олімпіади. Бажання взяти участь виявили студенти ІІ курсу, медичних факультетів №1, №2, №4, – загалом понад двадцять учасників.

Конкуренція була надзвичайно великою, адже змагання проводилися серед найкращих. Кожен студент заслуговував поваги за глибину знань предмету.

Студенти-учасники приклали максимум зусиль та були високо оцінені. Після об’єктивної та прозорої перевірки, усі роботи учасників були обговорені судейською командою, що складалася з високопрофесійних представників професорсько-викладацького складу кафедри.

За результатами підрахунків набраних учасниками балів, було визначено переможців І етапу Всеукраїнської студентської предметної олімпіади. Зокрема переможцями стали:

І місце – Юлія Пужняк, студентка ІІ курсу медичного факультету №2;

ІІ місце – Ольга Семенюк, студентка ІІ курсу медичного факультету №2;

ІІ місце – Анна Заруднєва, студентка ІІ курсу медичного факультету №1;

ІІІ місце – Андрій Срібняк, студент ІІ курсу медичного факультету №1.

Матеріал підготував: Олександр Петришен, асистент кафедри гістології, цитології та ембріології

Всеукраїнська студентська олімпіада. ПАТОЛОГІЧНА АНАТОМІЯ.

ПАТОЛОГІЧНА АНАТОМІЯ. Упродовж 16-18 квітня в м.Суми відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської предметної олімпіади з дисципліни “Патологічна анатомія” та наукова конференція.

Студенти Буковинського державного медичного університету гідно представили навчальний заклад на науковому форумі та  нагороджені дипломами за призові місця в окремих номінаціях:

Всеукраїнська студентська олімпіада. ПЕДІАТРІЯ, ДИТЯЧІ ІНФЕКЦІЇ.

ПЕДІАТРІЯ, ДИТЯЧІ ІНФЕКЦІЇ. Доброю традицією стала щорічна участь студентів та викладачів Буковинського державного медичного університету в олімпіаді з дисципліни “Педіатрія, дитячі інфекції” (англійською мовою). Цьогоріч ІІ етап олімпіади відбувався 9-10 квітня у Луганському державному медичному університеті.

Всеукраїнська студентська предметна олімпіада. ГЕНЕТИКА.

Всеукраїнська студентська предметна олімпіада

Студенти Буковинського державного медичного університету – Віталій Чобан, Надія Віщак, Наталія Максимчук та Юлія Любеля під керівництвом асистента кафедри педіатрії та медичної генетики Наталії Підвисоцької взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з медичної генетики з міжнародною участю “Генетик-2013”, який відбувся 22-24 квітня на базі Харківського національного медичного університету.

Міжнародна співпраця

ОБМІН ДОСВІДОМ. Упродовж 29 травня – 6 червня начальник навчального відділу Буковинського державного медичного університету Володимир Ходоровський та провідний фахівець сектору моніторингу якості освіти та інформаційного забезпечення Олександр Мельничук відвідали Самаркандський державний медичний інститут (Узбекистан). Візит здійснено в рамках угоди про міжнародну співпрацю у галузі освіти та науки укладеної ректорами професором Тарасом Бойчуком та професором Азаматом Шамсієвим.
Нагадаємо, що у березні 2013 року наш університет відвідала узбецька делегація, представники якої надзвичайно зацікавилася використанням у навчальному процесі серверу дистанційного навчання (moodle.bsmu.edu.ua).