Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Всеукраїнська студентська предметна олімпіада

Логічним завершенням будь-якої справи є підведення підсумків.
Саме таким, щодо вивчення навчальної дисципліни, є проведення Всеукраїнської студентської предметної олімпіади. Адже, участь в ній, дає можливість студентам максимально розкритися, показати високий рівень знань та вмінь.

Традиційно, на початку лютого на кафедрі гістології, цитології та ембріології БДМУ проводився І етап Всеукраїнської предметної олімпіади. Бажання взяти участь виявили студенти ІІ курсу, медичних факультетів №1, №2, №4, – загалом понад двадцять учасників.

Конкуренція була надзвичайно великою, адже змагання проводилися серед найкращих. Кожен студент заслуговував поваги за глибину знань предмету.

Студенти-учасники приклали максимум зусиль та були високо оцінені. Після об’єктивної та прозорої перевірки, усі роботи учасників були обговорені судейською командою, що складалася з високопрофесійних представників професорсько-викладацького складу кафедри.

За результатами підрахунків набраних учасниками балів, було визначено переможців І етапу Всеукраїнської студентської предметної олімпіади. Зокрема переможцями стали:

І місце – Юлія Пужняк, студентка ІІ курсу медичного факультету №2;

ІІ місце – Ольга Семенюк, студентка ІІ курсу медичного факультету №2;

ІІ місце – Анна Заруднєва, студентка ІІ курсу медичного факультету №1;

ІІІ місце – Андрій Срібняк, студент ІІ курсу медичного факультету №1.

Матеріал підготував: Олександр Петришен, асистент кафедри гістології, цитології та ембріології