Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Студенти розповідали чернівчанам про профілактику ГРВІ

що приносить неабиякі незручності для повсякденного життя. Студенти медичного факультету №1 спільно з кафедрою інфекційних хвороб та епідеміології БДМУ провели просвітницьку акцію для мешканців міста.

Метою акції було привернення уваги людей до профілактичних заходів для запобігання зараження і розповсюдження вірусів.

Під час акції студенти-медики роздавали листівки, що містили корисну інформацію про ознаки, профілактику та лікування ГРВІ, а щоб зацікавити та привернути увагу перехожих, роздавали цибулю, часник та яблука для зміцнення імунітету.

Акцію відвідали помічник ректора з іміджевої політики БДМУ проф. Алла Борисюк та асистент кафедри фтизіатрії і пульмонології Інга Єременчук.

Гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) – найпоширеніше інфекційне захворювання в світі, до якого сприйнятливі всі люди.

Профілактика ГРВІ

Потрібно уникати скупчень людей з метою зменшення вірогідністі контактів з хворими людьми. Особливо це актуально під час сезонного захворювання на ГРВІ – з листопада по лютий.

Користуйтеся одноразовими масками, щоб захистити себе і оточуючих від зараження. Маска ефективна, якщо вона прикриває рот і ніс.

Прикривайте рот і ніс під час кашлю та чханні, щоб запобігти поширенню інфікованих краплин слизу, які є джерелом зараження. Якщо ви прикрили рот руками, їх необхідно одразу вимити з милом чи обробити дезінфікуючим гелем, інакше всі ваші наступні дотики становитимуть небезпеку для інших.

Регулярне та збалансоване харчування, запобігання стресових ситуацій, повноцінний сон – підвищують опірну здатность організму.

«Профілактика – методи попередження розвитку будь-якого захворювання».

Студентів навчали наданню медичної допомоги в умовах бойових дій

З 25 по 27 березня на базі Чернівецької міської дитячої лікарні відбулося навчання студентів Буковинського державного медичного університету з надання медичної допомоги в умовах бойових дій.

Студенти і викладачі долучилися до акції «Зробимо Україну чистою»

«Зробимо Україну чистою» – це Всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання засмічених зелених зон і місць громадського відпочинку,

Студенти БДМУ - переможці конкурсу читців

У Будинку естетики та дозвілля м. Чернівці відбувся міський конкурс читців, присвячений пам’яті Тараса Шевченка.