Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

1 березня – Всесвітній день імунітету

Цей день став відзначатися спочатку медичною громадськістю за ініціативою Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (ВООЗ) з 2002 року з метою залучення широкої громадської уваги до проблем, пов’язаних з поширеністю різних імунних захворювань, а також зі збереженням та зміцненням імунітету в цілому.

Акція з нагоди Дня Імунітету в дитячій школі-інтернат м. Чернівці за участю студентів 5-го курсу 7-ї групи. Проведено розмови з учнями 9-11 класів про те як зберегти та зміцнити імунітет. Символічно дітям роздано вітаміни С для зміцнення імунітету.

Також з учнями ЗОШ №15 проведена бесіда про імунітет та вікторина з школярами про дослідження імунітету.