БДМУ засуджує дії Російської Федерації

1 березня 2014 року прийнято рішення Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації щодо використання збройних сил Російської Федерації на території України, що є грубим порушенням положеньМеморандуму про гарантії безпеки у зв’язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї від 5 грудня 1994 року, Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією від 31 травня 1997 року та Угоди між Україною і Російською Федерацією про статус та умови перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України від 28 травня 1997 року.

Ректорат БДМУ засуджує дії військових Російської Федерації в Криму. Студенти та співробітники Буковинського державного медичного університету вимагають від влади Російської Федерації поважати суверенітет, територіальну цілісність та недоторканість державних кордонів України. Ми вважаємо недопустимим втручання у внутрішні справи України і закликаємо всіх співгромадян до об’єднання заради цілісної і неподільної України. Звертаємось до політиків і всіх громадян України – зробити все для забезпечення територіального суверенітету нашої держави.

На нашу думку конфлікт має бути вирішений дипломатичним мирним шляхом, щоб не постраждали люди, адже найдорожче для людини – це життя та здоров’я. І пам’ятаймо, Україна – єдина, Схід і Захід – разом.

Ректорат та студентська рада БДМУ

БДМУ висловлює співчуття рідним і близьким загиблих

Ректорат Буковинського державного медичного університету висловлює співчуття рідним і близьким загиблих у силовому протистоянні в центрі Києва.

В БДМУ буковинців навчатимуть надавати першу долікарську допомогу

В Буковинському державному медичному університеті на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти охочим будуть проводити навчальні заняття щодо надання першої медичної долікарської допомоги. Потреба у таких курсах виникла у зв’язку з численними проханнями жителів нашого краю.