“Круглий стіл” на кафедрі внутрішньої медицини

На кафедрі внутрішньої медицини, куратором 29 групи, 4 курсу спеціальність “Лікувальна справа”, асистентом кафедри внутрішньої медицини Тетяною Безрук проведено “круглий стіл”, присвячений 70-річчю Буковинського державного медичного університету.

До участі у даному заході були запрошені завідувач кафедри внутрішньої медицини професор Олександр Федів та професор кафедри Лілія Зуб.

Студентів ознайомлено з історією кафедри внутрішньої медицини, фундаторами терапевтичної школи на Буковині, науковими здобутками та перспективними напрямками наукових досліджень. У процесі спілкування студентів цікавила ефективність схем діагностики та лікування, запропонованих та запатентованих співробітниками кафедрами в ході проведених наукових досліджень.

1 березня – Всесвітній день імунітету

Цей день став відзначатися спочатку медичною громадськістю за ініціативою Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (ВООЗ) з 2002 року з метою залучення широкої громадської уваги до проблем, пов’язаних з поширеністю різних імунних захворювань, а також зі збереженням та зміцненням імунітету в цілому.

Аритмії серця в загальнолікарській практиці

АСОЦІАЦІЯ СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ. 12 червня в приміщенні Палацу “Академічний” кафедрою сімейної медицини Буковинського державного медичного університету сумісно з Департаментом охорони здоров'я та цивільного захисту населення Чернівецької ОДА проведено чергове засідання Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області та науково-практичну конференцію “Аритмії серця в загальнолікарській практиці”.

Лікарські засоби реалізовуватимуться лише через аптеки чи аптечні пункти

З 29 грудня 2012 року втратили чинність норми законодавства, які дозволяли суб’єктам господарювання здійснювати роздрібну торгівлю лікарськими засобами через аптечні кіоски, повідомляє прес-служба Державної служби з лікарських засобів.

Нові аспекти лікування інфаркту міокарда та ішемічного інсульту

Конференція - аспекти лікування інфаркту міокарда

8 вересня 2012 року у м.Чернівці кафедрою внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Буковинського державного медичного університету спільно з обласним клінічним кардіологічним диспансером за сприяння ректорату і Головного управління охорони здоров’я Чернівецької ОДА було проведено міжрегіональну науково-практичну конференцію з міжнародною участю “Нові аспект