Студенти провели акцію до дня боротьби з інсультом

Студенти провели акцію до дня боротьби з інсультом

Щороку 29 жовтня відзначається всесвітній день боротьби з інсультом.

Інсульт – дуже небезпечне та поширене захворювання, особливо в наші дні. Сьогодні розповсюдження цереброваскулярних і серцево-судинних захворювань в цілому постійно збільшується, і не в останню чергу це пов’язано з відсутністю своєчасного діагностування хвороби, а також відсутністю превентивних засобів, що запобігають розвитку конкретних захворювань і допомагають організму в цілому.

Робота з населенням відіграє важливу роль у цьому плані, адже набагато легше запобігти захворюванню, аніж лікувати його жахливі наслідки. На жаль, сьогодні в Україні щорічно фіксується близько 100 тисяч випадків інсульту, і це тільки за офіційними данними. Окрім цього, спостерігається так зване “омолодження інсульту”. Це викликано підвищенням темпу життя і збільшенням кількості та активності стресогенних чинників.

Саме тому студенти медичного факультету №1 спільно з кафедрою внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини 29 жовтня 2015 р провели акцію, метою якої було проінформувати людей про ризики серцево-судинних захворювань. У рамках цього проекту студенти БДМУ проводили вимірювання тиску всім бажаючим та доводили, що інсульт можна попередити!