Зробимо Україну чистою

Одним із найкрасивіших храмів міста Чернівці є костел Найсвятішого Серця Ісуса, збудований найвідомішим зодчим Буковини Йозефом Ляйцнером. Він є однією з домінант унікального архітектурного ландшафту міста, але зазнав величезної руйнації. Сьогодні значно більше можна розповідати про його трагічні сторінки, ніж про архітектурний шарм.

Долучившись до акції “Зробимо Україну чистою”, студенти БДМУ медичного факультету №4, спеціальність: “Педіатрія”: Роман Рандюк, Ярослав Каленюк, Руслан Крикливець, Владислав Федюк разом з головним куратором, асистентом кафедри фізіології Світланою Семененко та куратором, асистентом кафедри фізіології Віктором Гордієнко взяли активну участь у прибиранні приміщення старовинного костелу.

Такі акції студенти факультету планують проводити і в майбутньому.

Матеріал підготувала: асистент кафедри фізіології Світлана Семененко, головний куратор медичного факультету №4

БДМУ відвідала делегація з Швейцарської Конфедерації

З офіційним візитом до Буковинського державного медичного університету прибула делегація психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарська Конфедерація) у рамках багаторічної співпраці. Під час візиту заплановано низку заходів.

Перш за все представники Швейцарської конфедерації, а саме доктор медицини, професор Іза Самміт (завідувач відділення депресивних розладів психіатричної клініки м.Мюнстерлінген, Медичний університет м.Зальцбург) та медична сестра відділення ранніх психозів Олена Кірюхіна зустрілися з професором Тарасом Бойчуком, ректором університету. Під час зустрічі, яка відбулася в адміністративному корпусі БДМУ, були обговорені питання подальшої співпраці, академічного обміну викладачів та студентів між навчальними закладами.

В БДМУ проведено спортивно-ігрові естафети “Квітневі посмішки”

1 квітня у спортивному комплексі БДМУ в змаганнях зі спортивно-ігрових естафет “Квітневі посмішки” зустрілися команди загальноосвітньої школи №20 , гімназії №1, медичного ліцею та нашого університету.

В БДМУ провели “Годину поезії”

З нагоди Всесвітнього дня поезії, що відзначається 21 березня, в науковій бібліотеці Буковинського державного медичного університету проведено “Годину поезії”.

Кіршенблат Яків Давидович видатний зоолог, нейроендокринолог і педагог (до 100-річчя від дня народження)

Кіршенблат Яків Давидович

Яків Давидович Кіршенблат народився 5 серпня 1912 року у тодішньому Тифлісі (нині – Тбілісі).