Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Посвята першокурсників у студенти

За свою багаторічну історію Буковинський державний медичний університет сформував власні традиції. Однією з таких є посвята першокурсників у студенти. Цього року свято відбулося 31 серпня у Палаці «Академічний».

Вчорашні абітурієнти у дружній атмосфері долучилися до великої родини університету, яка поповнилася більш ніж на 1000 студентів.

Церемонія розпочалася хвилиною мовчання за Героями, які ціною власного життя захищали рідну Україну. Також учасники народного аматорського студентського театру Буковинського державного медичного університету виконали театральну композицію «Україно, тебе колишу я в руках своїх».

З вітальним словом до студентів звернувся ректор Т. М. Бойчук та побажав усім невичерпної енергії, терпіння, натхнення і наполегливої праці, щоб цей ювілейний для БДМУ рік став роком нових здобутків і перемог.

Багато теплих слів і побажань висловила В.о. директора Департаменту медичної допомоги Міністерства охорони здоров'я України А. В. Терещенко, для якої Буковинський державний медичний університет також є Alma mater.

На святі були присутні почесні гості – директор Департаменту охорони здоров’я ОДА О. А. Андрієць, начальник Управління організації лікувально-профілактичної роботи та розвитку медичної допомоги населенню Департаменту ОЗ М. І. Поліщук, Головний лікар Чернівецької обласної санітарно-епідеміологічної станції Н. В. Гопко, Голова Чернівецької обласної ради профспілок В. А. Шкварковський.

Проректор з науково-педагогічної роботи І. В. Геруш привітав першокурсників і педагогічний колектив з початком нового навчального року та ознайомив усіх присутніх з історичними віхами у житті університету. Під час урочистого заходу студенти проголосили клятву першокурсника і отримали символічні «Студентський квиток і Ключ до знань». Вони познайомилися з деканами своїх факультетів і кураторами груп, які будуть допомагати їм у навчанні та ділитися своїм професійним досвідом.

Окрасою свята стали виступи старшокурсників університету, активних учасників художньої самодіяльності.

Галерея зображень:
Посвята першокурсників у студенти

1 жовтня – Міжнародний день лікаря

Міжнародний день лікаря

З ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я у перший понеділок жовтня відзначається Міжнародний день лікаря. Це день солідарності та активних дій лікарів усього світу. У 1971 році була створена міжнародна медична гуманітарна організація Лікарі без кордонів – Medecins Sans Frontieres, MSF. Серед засновників – Міжнародний Червоний Хрест, Мальтійський орден і ЮНІСЕФ.

В БДМУ відбулися урочистості з нагоди Посвяти першокурсників у студенти.

Посвята першокурсників БДМУ у студенти

Сьогодні у палаці “Академічний” відбулися урочистості з нагоди посвяти першокурсників у студенти Буковинського державного медичного університету та початку нового навчального року. З цією визначною подією усіх присутніх привітав професор Тарас Бойчук, ректор університету, який у своєму виступі зазначив, що цьогоріч план державного замовлення університетом виконано повністю, у тому числі цільовий набір сільської молоді.