Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

До БДМУ подали понад 6 тисяч заяв абітурієнтів

У ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» продовжується прийом документів на навчання.

Станом на 20 липня до БДМУ подали понад 6 тисяч заяв. Традиційно найбільшою популярністю серед вступників користуються спеціальності «Лікувальна справа», «Педіатрія» і «Стоматологія».

Цього року кількість місць бюджетної форми навчання за цими спеціальностями відповідно становить 180, 35 та 5. Цільовий прийом на 1 курс БДМУ здійснюється з 6 областей: Волинської, Рівненської, Кіровоградської, Хмельницької, Херсонської та Чернігівської.