Студенти-педіатри відвідали дитячий будинок

Студенти-педіатри відвідали дитячий будинок

День усиновлення порівняно молоде свято.

В Україні воно відзначається з 2009 року щорічно 30 вересня. Це підтримки та розвитку національного усиновлення та забезпеченні права кожної дитини на виховання в сім’ї.

За ініціативи декана медичного факультету №4 професора Таміли Сорокман та заступника декана доцента Сергія Сажина, майбутні лікарі-педіатри разом з головним куратором доцентом Світланою Семененко відвідали Обласний спеціалізований будинок дитини.

Студенти радісно та щиро спілкувалися з дітьми, а також презентували їм цікаві подарунки.

Був проведений круглий стіл з головним лікарем закладу Людмилою Філіпець. Людмила Павлівна розповіла присутнім про правила усиновлення, дитячі будинки сімейного типу, їх переваги і недоліки, про відповідальність прийомних батьків, їх матеріальну підтримку нашою державою і наголосила на тому, що не варто забувати, що залишається ще безліч дітей, які потребують родинного тепла і турботи.

Головний лікар ознайомила студентів з роботою відділень, які функціонують у їхньому закладі, про важливість існування спеціалізованих будинків дитини в Україні, а також розповіла присутнім про значимість та відповідальність обраної ними професії лікаря-педіатра.

Студенти з цікавістю слухали Людмилу Павлівну та мали нагоду задати їй питання, на які отримали змістовні відповіді.

Такі зустрічі виховують у студентів почуття милосердя, гуманізму та гордість за обрану ними професію.