Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Студентів БДМУ нагородили Подяками Чернівецької ОДА

15 листопада 2018 року в Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня студентів.

Зі святом студентів привітали Михайло Павлюк, Перший заступник Голови Чернівецької ОДА, Іван Мунтян, Голова Чернівецької обласної ради, Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти на науки Чернівецької облдержадміністрації.

Студентство Буковини від імені Буковинського державного медичного університету привітав ректор професор Тарас Бойчук. Також зі словами вітання до колег звернулася Юлія Паранюк, голова Студентської ради БДМУ, а музичні вітання подарувала присутнім студентка нашого університету Ольга Івасюк.

Кращих представників студентства краю відзначено подяками обласної державної адміністрації, обласної ради та Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Серед нагороджених – студенти Буковинського державного медичного університету:

Білозор Мирослава – 2 група, 3 курс, коледж БДМУ.
Марчук Олександр – 3 група, 6 курс, медичний факультет №1.
Паранюк Юлія – 16 група, 6 курс, медичний факультет №2.
Шмідов Іван – 1 група, 5 курс, фармацевтичний факультет.
Галерея зображень:
Студентів БДМУ нагородили Подяками Чернівецької ОДА

Підведено підсумки конференції професорсько-викладацького складу БДМУ

12, 14, 19 лютого проходила 99 – а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького складу Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».

Студенти коледжу БДМУ дарували чернівчанам книги

14 лютого 2016 року студенти коледжу БДМУ за ініціативи та підтримки заступника директора коледжу з виховної роботи, доцента Оксани Анатоліївни Петринич провели акцію з нагоди Міжнародного дня дарування книг (International Book Giving Day).