Студенти БДМУ долучилися до екологічної акції “Зробимо Україну чистою”

“Зробимо Україну чистою” – це Всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання засмічених зелених зон і місць громадського відпочинку, яка вже декілька років поспіль збирає сотні тисяч учасників по всій Україні. Подібна акція успішно проводиться в країнах Європи, заохочуючи понад 1 млн. волонтерів одночасно, в один день виходити на вулиці міст, щоб зробити чистішими парки, вулиці та околиці своїх міст.

Буковинський державний медичний університет, за сприяння ректорату, теж долучився до всеукраїнської соціально-екологічної акції.

Студенти 2 курсу медичного факультету №4, спеціальності “Педіатрія”, разом з головним куратором, асистентом кафедри фізіології Світланою Семененко, відвідали притулок для дітей, який знаходиться у м. Чернівці, по вул. Головній, 169, де здійснювали прибирання прибудинкової території та закладу. Працівники притулку були раді візиту майбутніх медиків, вони щиро дякували їм за активну участь у прибиранні їхнього закладу, а директор притулку Жанна Янчук відмітила, що наші студенти екологічно свідомі і вміють дбати про довкілля.

Студенти фармацевтичного факультету різних курсів разом зі своїми кураторами долучилися до прибирання музею лікарських препаратів на кафедрі фармакології (1 група 5 курсу, спеціальність “Клінічна фармація”); провели весняні роботи на навчально-дослідній фармакогностичній ділянці кафедри фармації по вул. Целана 9 (1 група 2 курсу, спеціальність “Фармація”); взяли участь у благоустрої кафедр медичної та фармацевтичної хімії (1,2,3 групи 2 курсу, спеціальність “Фармація”) та фармації (2 група 3 курсу, спеціальність “Фармація”); прибрали місце вічного спочинку професора Закривидороги С.П. (1 група 5 курсу, спеціальність “Клінічна фармація”), який завідував кафедрою фармакології нашого університету у 1946-1967 роках.

Такі акції змінюють свідомість громадян, їх ставлення до навколишнього середовища та виховують навики не смітити і дбати про навколишнє середовище.

Матеріал підготували: головний куратор медичного факультету №4, асистент кафедри фізіології Світлана Семененко та головний куратор фармацевтичного факультету, доцент Людмила Філіпова

Бережімо життя та мир на планеті Земля

Як невід’ємна частина загальнолюдської культури, екологічна культура формується на основі екологічної освіти молоді, виховання екосистемного мислення, тобто, погляду на природу, як на цілісну живу оболонку Землі та людину, як її складову.

Нові аспекти лікування інфаркту міокарда та ішемічного інсульту

Конференція - аспекти лікування інфаркту міокарда

8 вересня 2012 року у м.Чернівці кафедрою внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Буковинського державного медичного університету спільно з обласним клінічним кардіологічним диспансером за сприяння ректорату і Головного управління охорони здоров’я Чернівецької ОДА було проведено міжрегіональну науково-практичну конференцію з міжнародною участю “Нові аспект

Студенти БДМУ подарували дітям книги

Упродовж першого тижня квітня в Буковинському державному медичному університеті проходила благодійна акція “Подаруй дитині книгу”, приурочена до Міжнародного дня дитячої книги.

Мета даної акції полягає у пропагуванні читання серед дітей та в формуванні високих моральних якостей майбутнього лікаря.

Студенти БДМУ провели акцію “Ранкова зарядка”

7 квітня з нагоди Всесвітнього дня здоров’я студенти БДМУ провели акцію “Ранкова зарядка”. В понеділок у спорткомплексі БДМУ зібралися студенти та викладачі, які разом виконали комплекс ранкової гімнастики.