Студенти БДМУ долучилися до екологічної акції “Зробимо Україну чистою”

Студенти БДМУ долучилися до екологічної акції “Зробимо Україну чистою”

“Зробимо Україну чистою” – це Всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання засмічених зелених зон і місць громадського відпочинку, яка вже декілька років поспіль збирає сотні тисяч учасників по всій Україні. Подібна акція успішно проводиться в країнах Європи, заохочуючи понад 1 млн. волонтерів одночасно, в один день виходити на вулиці міст, щоб зробити чистішими парки, вулиці та околиці своїх міст.

Буковинський державний медичний університет, за сприяння ректорату, теж долучився до всеукраїнської соціально-екологічної акції.

Студенти 2 курсу медичного факультету №4, спеціальності “Педіатрія”, разом з головним куратором, асистентом кафедри фізіології Світланою Семененко, відвідали притулок для дітей, який знаходиться у м. Чернівці, по вул. Головній, 169, де здійснювали прибирання прибудинкової території та закладу. Працівники притулку були раді візиту майбутніх медиків, вони щиро дякували їм за активну участь у прибиранні їхнього закладу, а директор притулку Жанна Янчук відмітила, що наші студенти екологічно свідомі і вміють дбати про довкілля.

Студенти фармацевтичного факультету різних курсів разом зі своїми кураторами долучилися до прибирання музею лікарських препаратів на кафедрі фармакології (1 група 5 курсу, спеціальність “Клінічна фармація”); провели весняні роботи на навчально-дослідній фармакогностичній ділянці кафедри фармації по вул. Целана 9 (1 група 2 курсу, спеціальність “Фармація”); взяли участь у благоустрої кафедр медичної та фармацевтичної хімії (1,2,3 групи 2 курсу, спеціальність “Фармація”) та фармації (2 група 3 курсу, спеціальність “Фармація”); прибрали місце вічного спочинку професора Закривидороги С.П. (1 група 5 курсу, спеціальність “Клінічна фармація”), який завідував кафедрою фармакології нашого університету у 1946-1967 роках.

Такі акції змінюють свідомість громадян, їх ставлення до навколишнього середовища та виховують навики не смітити і дбати про навколишнє середовище.

Матеріал підготували: головний куратор медичного факультету №4, асистент кафедри фізіології Світлана Семененко та головний куратор фармацевтичного факультету, доцент Людмила Філіпова