В Чернівцях пройшов Міжнародний семінар з айкідо

Впродовж 25-26 лютого 2017 року відбувся Міжнародний семінар з айкідо. Організували захід БДМУ та Чернівецька обласна федерація айкідо та будо «Місогі».

Семінар був проведений за планом заходів до року Японії в Україні.

В семінарі взяли участь представники клубів та федерацій: ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» м. Чернівці; команда ЧОФАБ «Місогі»; команда клубу «Сакура» м. Коломия; команда представників Ужгородського національного університету; команда федерації «Сінаджо» м.Ужгород; команда академії «Совісті і честі» м. Ужгород; команда Хмельницької федерації Айкідо; команда Айкідо м. Кошице (Словакія) та команда Айкідо м. Кишинів (Молдова).

За програмою семінару було проведено цілий ряд майстер-класів за участі провідних майстрів айкідо, а також учасники проходили атестацію на пояси. Особливо хочеться відзначити успішний виступ на семінарі Мазуряка Олександра студента 1 курсу медичного факультету №1.

Галерея зображень:
В Чернівцях пройшов Міжнародний семінар з айкідо

ІV Обласні спортивні ігри із дзюдо серед вищих навчальних закладів

Збірна команда Буковинського державного медичного університету з дзюдо успішно виступила на змаганнях ІV Обласних спортивних ігор серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації, які проходила 19 березня 2014 року.

ІV Обласні спортивні ігри чоловічих команд з баскетболу

5 березня у спортивному комплексі транспортного коледжу пройшли ігри ІV Обласних спортивних ігор чоловічих команд з баскетболу серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.