Команда БДМУ отримала диплом за І місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді

Упродовж 23-24 березня 2017 року на базі Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця м. Київ відбулась Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Внутрішня медицина».

В олімпіаді взяли участь 33 студенти з усіх медичних ВДНЗ України, які стали переможцями першого туру олімпіади. Олімпіада проходила у декілька турів: спершу вирішення тестових завдань, розв’язання клінічних ситуаційних задач – випадків рідкісних захворювань, клінічне обстеження хворого із демонстрацією володіння практичними навичками та професійними вміннями, розшифровка ЕКГ, із наступним встановленням клінічного діагнозу.

Команду ВДНЗУ «Буковинського державного медичного університету» склали студенти: Дигодюк Юлія (5 курс, 3 група, спеціальність «Лікувальна справа»), Пелип Богдан (6 курсу 26 групи, спеціальність «Лікувальна справа»), Неміш Василь (5 курс, 2 група, спеціальність «Педіатрія»).

За підсумками олімпіади, студентка БДМУ – Дигодюк Юлія нагороджена дипломом переможця ІІІ ступеня, у командному заліку студенти Буковинського державного медичного університету презентували високий рівень знань та професійних вмінь і отримали диплом за І-е командне місце.

Від імені ректорату щиро вітаємо студентів та їх наставників з перемогою і бажаємо подальших успіхів та вершень

Студенти БДМУ стали призерами Всеукраїнської олімпіади та конференції у Харкові

27-29 квітня 2016 року на базі Харківського національного медичного університету відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Медична психологія”. В олімпіаді взяли участь 26 представників 17 медичних і класичних ВНЗ країни з фаху «Медична психологія».

Студентка БДМУ – в числі переможців Всеукраїнської студентської олімпіади

Впродовж 16-17 березня 2017 року на базі Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова».

Студентка БДМУ – в числі переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

23-24 березня 2017 року у Запорізькому державному медичному університеті відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2016-2017 н. р. у галузі “Теоретична медицина”.