Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

У БДМУ розпочато цикл тематичного вдосконалення

На базі Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» розпочав свою роботу виїзний цикл тематичного вдосконалення на тему: «Інформаційні аспекти передачі знань при безперервному професійному розвитку лікарів і провізорів». Захід організовано за допомогою фахівців кафедри медичної інформатики Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

З вітальним словом до слухачів циклу звернувся проректор з науково-педагогічної роботи БДМУ Ігор Геруш та декан факультету ПКВ НМАПО імені П.Л. Шупика Лариса Бабінцева.

У рамках інтерактивних лекцій, семінарів та веб-конференцій набуватимуть нових знань та вмінь з питань використання інноваційних освітніх технологій в післядипломній медичній освіті. Дистанційні навчальні курси є сучасною інтерактивною методикою навчання, яка дозволяє оптимально реалізовувати програми безперервного професійного розвитку викладачів вищих медичних навчальних закладів та закладів післядипломної освіти.