Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

У БДМУ розпочато цикл тематичного вдосконалення

На базі Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» розпочав свою роботу виїзний цикл тематичного вдосконалення на тему: «Інформаційні аспекти передачі знань при безперервному професійному розвитку лікарів і провізорів». Захід організовано за допомогою фахівців кафедри медичної інформатики Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

З вітальним словом до слухачів циклу звернувся проректор з науково-педагогічної роботи БДМУ Ігор Геруш та декан факультету ПКВ НМАПО імені П.Л. Шупика Лариса Бабінцева.

У рамках інтерактивних лекцій, семінарів та веб-конференцій набуватимуть нових знань та вмінь з питань використання інноваційних освітніх технологій в післядипломній медичній освіті. Дистанційні навчальні курси є сучасною інтерактивною методикою навчання, яка дозволяє оптимально реалізовувати програми безперервного професійного розвитку викладачів вищих медичних навчальних закладів та закладів післядипломної освіти.

В БДМУ відбулася он-лайн лекція доктора медицини Г.Дамманна

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ. Вісім років триває співпраця Буковинського державного медичного університету та психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарія).

Сучасні аспекти лікування та профілактики серцевої недостатності

Асоціацією кардіологів Чернівецької області 30 жовтня проведено науково-практичну конференцію «Сучасні аспекти лікування та профілактики серцевої недостатності».