Студенти-медики передали гостинці воїнам АТО

Упродовж двох останніх тижнів з ініціативи профспілкового комітету БДМУ студенти медичного факультету №1 провели акцію з формування продуктових Великодніх кошиків, які передали на передову у зону АТО.

Вони власноруч приготували смачні гостинці, які отримають співробітники Буковинського державного медичного університету та їхні побратими, що виконують свій громадянський обов’язок на східних кордонах нашої країни.

Ми бажаємо їм спокою, довгоочікуваного миру і швидкого повернення додому.

Студенти та викладачі БДМУ передали бійцям АТО одяг та ліки

До Дня Святого Миколая студенти коледжу БДМУ та викладачі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти передали бійцям-учасникам АТО, які нині перебувають на передовій військових дій на Сході України, теплі речі та ліки.

БДМУ в ТОП-10 кращих навчальних закладів Західного регіону України

За даними інформаційного ресурсу Освіта.ua Буковинський державний медичний університет входить до ТОП-10 кращих ВНЗ Західного регіону України. Він посідає 6-те місце у рейтингу.

БДМУ висловлює співчуття рідним і близьким загиблих

Ректорат Буковинського державного медичного університету висловлює співчуття рідним і близьким загиблих у силовому протистоянні в центрі Києва.

В БДМУ буковинців навчатимуть надавати першу долікарську допомогу

В Буковинському державному медичному університеті на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти охочим будуть проводити навчальні заняття щодо надання першої медичної долікарської допомоги. Потреба у таких курсах виникла у зв’язку з численними проханнями жителів нашого краю.