Кафедра педіатрії провела просвітницький захід

Кафедра педіатрії провела просвітницький захід
До Всесвітнього дня дитини на базі Обласної дитячої клінічної лікарні за участі кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб під керівництвом завідувача кафедри професора Олени Костянтинівни Колоскової проведений просвітницький захід "Як зберегти та покращити лактацію?"
 
Доцент кафедри педіатрії Колюбакіна Л.В. та асистенти Кузьменко Л.М., Власова О.В. провели бесіду серед мам у відділенні недоношених дітей, а також розповіли студентам  5 курсу про те, як зберегти та покращити лактацію.
Увагу слухачів акцентовано на тому, що материнське молоко є найкращим харчуванням дітей. Існує багато способів збереження та покращення лактації, а саме: дитину потрібно годувати часто, «на вимогу». Чим більше ви будете прикладати дитину до грудей, тим більше у вас буде молока. У момент настання «лактаційної кризи»  приділяйте більше часу своїй дитині. Для матері важлива позитивна психологічна підтримка сім'ї. Мати-годувальниця повинна якомога більше відпочивати, гуляти на свіжому повітрі, спати не менше 10 годин на день, правильно харчуватися. В її раціоні повинні бути продукти, які містять достатню кількість білка, вуглеводів, жирів, вітамінів та мінералів. Пити на добу не менше двох літрів рідини.