Кафедра педіатрії провела просвітницький захід

До Всесвітнього дня дитини на базі Обласної дитячої клінічної лікарні за участі кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб під керівництвом завідувача кафедри професора Олени Костянтинівни Колоскової проведений просвітницький захід "Як зберегти та покращити лактацію?"

Доцент кафедри педіатрії Колюбакіна Л.В. та асистенти Кузьменко Л.М., Власова О.В. провели бесіду серед мам у відділенні недоношених дітей, а також розповіли студентам  5 курсу про те, як зберегти та покращити лактацію.
Увагу слухачів акцентовано на тому, що материнське молоко є найкращим харчуванням дітей. Існує багато способів збереження та покращення лактації, а саме: дитину потрібно годувати часто, «на вимогу». Чим більше ви будете прикладати дитину до грудей, тим більше у вас буде молока. У момент настання «лактаційної кризи»  приділяйте більше часу своїй дитині. Для матері важлива позитивна психологічна підтримка сім'ї. Мати-годувальниця повинна якомога більше відпочивати, гуляти на свіжому повітрі, спати не менше 10 годин на день, правильно харчуватися. В її раціоні повинні бути продукти, які містять достатню кількість білка, вуглеводів, жирів, вітамінів та мінералів. Пити на добу не менше двох літрів рідини.

В БДМУ проведено майстер-клас з репродуктивної медицини та оперативної гінекології

3 квітня в рамках Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів та молодих учених “Сучасні аспекти медицини і фармації” на базі Медичного центру лікування безпліддя був проведений майстер-клас з репродуктивної медицини та оперативної гінекології.

Всесвітній день анестезіолога

день анестезіолога

Кожного року, 16 жовтня, медичний загал всього світу відзначає день анестезіолога. Історія медицини свідчить про те, що саме в цей день далекого 1846 року американський хірург і стоматолог Уїльям Томас Грін Мортон, сконструювавши перший примітивний наркозний апарат, виступив публічно у ролі першого в світі анестезіолога, застосувавши діетиловий ефір під час операції по видаленню пухлини щелепи.

Всеукраїнська студентська олімпіада. ПЕДІАТРІЯ, ДИТЯЧІ ІНФЕКЦІЇ.

ПЕДІАТРІЯ, ДИТЯЧІ ІНФЕКЦІЇ. Доброю традицією стала щорічна участь студентів та викладачів Буковинського державного медичного університету в олімпіаді з дисципліни “Педіатрія, дитячі інфекції” (англійською мовою). Цьогоріч ІІ етап олімпіади відбувався 9-10 квітня у Луганському державному медичному університеті.

Губернатор оголосив про створення Університетської клініки

У Буковинському державному медичному університеті 25 вересня відбулося засідання Вченої ради. Перше питання порядку денного було присвячене ролі Університетської клініки на базі Лікарні швидкої медичної допомоги у забезпеченні висококваліфікованої медичної допомоги жителям Чернівецької області.