Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення...

Здобутки представників БДМУ на Міжнародній конференції у Львові

Впродовж 26-28 квітня 2017 року у Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького відбулася 78-а конференція студентів та молодих вчених з міжнародною участю, де взяли участь студенти та викладачі БДМУ.

В секції «Терапія №2» Дипломом переможця І ступеня нагороджена студентка медичного факультету №4 Довгопола Тетяна (керівник асистент Мирослава Березова).

Також Дипломами І ступеня в секції «Молоді вчені» були нагороджені асистенти кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб –Вероніка Кулачек (за найкращу презентацію наукової роботи) таМирослава Березова (за найкращу наукову доповідь).

Від імені ректорату щиро вітаємо переможців та бажаємо нових наукових здобутків.

Галерея зображень:
Здобутки представників БДМУ на Міжнародній конференції у Львові