Студенти БДМУ здобули «Гран-прі» в обласному конкурсі

27-28 квітня відбувся обласний пісенний конкурс «Рідна пісня», в якому взяли участь студенти БДМУ-учасники вокальної студії Палацу «Академічний».

Конкурс проходив у два етапи: півфінал і фінал. Серед великої чисельності ансамблів (32 колективи) та дуетів, тріо, квартетів  і солістів (понад 150), студенти Буковинського державного медичного університету, учасники ансамблю «Букмед» здобули найвищу нагороду«Гран-прі». Також друге місце посіли дует у складі Марини Коротчук та Богдана Петрюка.

Вітаємо наших студентів та керівника вокальної студії Володимира Шнайдера з перемогою. Бажаємо нових творчих задумів та їх успішного втілення у життя. Хай рідна пісня завжди зігріває наші серця, душі й дає нам натхнення і надію на мирне та щасливе життя!

Галерея зображень:
Студенти БДМУ здобули «Гран-прі» в обласному конкурсі

Викладачі та студенти БДМУ відзначили День міста

У Чернівцях 4-5 жовтня відзначили 606-ту річницю з часу першої писемної згадки про місто.

Викладачі та студенти БДМУ відзначили День Соборності України

З нагоди Дня Соборності України у Чернівцях провели урочисті заходи, участь в яких взяли колектив і студенти Буковинського державного медичного університету.

Викладачі та студенти БДМУ нагороджені Почесними грамотами

За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток медичної освіти і науки, підготовку медичних кадрів, високий професіоналізм та з нагоди 70-річчя з Дня заснування Буковинського державного медичного університету
Почесною грамотою Міністерства охорони здоров’я були нагороджені:

Студентів БДМУ відзначено на міжнародній конференції “Інновації в медицині”.

Впродовж 26-27 березня в м. Івано-Франківську відбулася 83 науково-практична конференція студентів і молодих учених з міжнародною участю “Інновації в медицині”.