Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Студенти Коледжу БДМУ презентували вихованцям ДНЗ “Віночок» книги

В переддень Великодня студенти 2 курсу І групи Коледжу БДМУ, (спеціальність «Медсестринство»), відвідавши дошкільний навчальний заклад №53 «Віночок».

Подарувавши книги діткам студенти їм розповідали про важливість книжок на противагу планшетам, смартфонам та комп’ютерам які є шкідливими для здоров’я дітей.

«Вже стало доброю традицією, для нашої групи, дарувати діткам книги до Великодня та з нагоди Міжнародного дня дитячої книги,  Габаковська Анастасія. «Важливе значення має знайомство дитини з книгою і воно має бути цікавим та з позитивними емоціями, тому це знайомство треба здійснювати у формі гри, видавництво та автори дають нам велику можливість це робити адже останнім часом є безліч літератури для гри з дітьми різного віку».
Понеділок, 16 квітня 2018

Студенти БДМУ стали учасниками «Літньої Дебатної Школи 2015»

З 25-31 липня у смт. Затока Одеської області відбувся навчальний проект «Літня дебатна школа 2015», організований Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Федерація дебатів України», участь в якому взяли студенти БДМУ - Батіг Ірина (стоматологічний факультет) і Паранюк Юлія (медичний факультет №2).

Студенти БДМУ створили живий тризуб

Кожного року у третій четвер травня відзначається День української вишиванки. День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Основною метою заходу є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та українського народу. 19 травня чернівчани вдесяте відзначили День вишиванки.

Студенти БДМУ створили живий тризуб

Кожного року у третій четвер травня відзначається День української вишиванки.

Студенти БДМУ читали поезії Ліни Костенко

13 березня 2017 року студенти медичного факультету № 2 (19 група) провели літературний вечір «Народ шукає в геніях себе», присвячений творчості Ліни Костенко.