Школа молодого викладача

Згідно плану роботи “Школи молодого викладача” 20 березня на базі кафедри дерматовенерології Буковинського державного медичного університету

проведено відкрите практичне заняття з дисципліни “Дерматологія. Венерологія” зі студентами 17 групи 4 курсу медичного факультету №2, на якому були присутні молоді викладачі з 12-ти теоретичних та клінічних кафедр БДМУ, а також керівник “Школи молодого викладача”, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання, доцент Ніна Зорій.

Практичне заняття провів досвідчений викладач кафедри дерматовенерології – доцент Михайло Перепічка, який неодноразово номінувався студентами БДМУ як один із кращих викладачів клінічних кафедр університету.

Заняття проведено згідно методичних розробок практичних занять з навчальних тем на високому методичному рівні. На початку заняття викладач акцентував увагу студентів на актуальності теми заняття, ознайомив їх із сучасними статистичними даними щодо захворюваності. Під час розгляду теоретичної частини теми заняття використано значну кількість навчально-наочних засобів (муляжі, навчальні таблиці, фотоілюстративний матеріал, у тому числі із застосуванням комп’ютерних форм навчання). Під час практичної частини заняття проведено курацію хворих із відпрацюванням практичних навичок з обстеження пацієнтів. З метою контролю засвоєння знань студентів використано тестові завдання різного ступеня складності, а також клінічні ситуаційні, у тому числі, фотоілюстровані задачі.

Впродовж практичного заняття студенти групи активно залучалися до розгляду теоретичних та практичних аспектів теми заняття, емоційно реагували на наведені викладачем клінічні випадки з медичної практики.

Після завершення практичного заняття проведено аналіз навчально-методичних та виховних його аспектів із залученням присутніх на занятті викладачів “Школи молодого викладача”, завідувача кафедри дерматовенерології, професора Ольги Денисенко та керівника “Школи молодого викладача”, доцента Ніни Зорій, яка підкреслила яскравий педагогічний талант доцента Перепічки М.П., його любов до студентів, тонке почуття гумору. Слухачі школи молодого викладача мали можливість побачити демонстрацію основних педагогічних вмінь та навичок в процесі проведення практичного заняття в університеті.

В БДМУ відзначили День працівників освіти

Дню працівників освіти

4 жовтня 2012 року в Буковинському державному медичному університеті відбулися урочистості приурочені Дню працівників освіти. З вітальним словом до високоповажних гостей, професорсько-викладацького складу та студентів університету звернувся ректор Тарас Бойчук. Ректор відзначив професорсько-викладацький склад вишу за відданість обраній справі та високу професійну майстерність у вихованні нової ґенерації медиків.

В Чернівецькій міській поліклініці №1 запрацював новий цифровий флюорограф

Незборецький Ігор Володимирович

Чудо медичної техніки має багато переваг над своїм плівковим попередником. В першу чергу – це безпечність, адже у цифрового апарату радіаційне випромінювання на 40% менше, ніж у плівкового, а ось пропускні можливості набагато більше – до 100 знімків на день. Також нове обладнання дає можливість встановити більш достовірний діагноз. Сьогодні подивитись на те, як працює новий апарат, до поліклініки завітали секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин та начальник міського управління охорони здоров’я Ігор Незборецький.

Волонтери БДМУ з благодійною акцією побували на Івано-Франківщині

Візитівкою студентів Буковинського державного медичного університету стало систематичне проведення благодійних акції та участь у волонтерському русі. Оскільки милосердя дає можливість осмислити свою майбутню місію стати хорошим лікарем. Найбільше благодійних акцій припадає на новорічні та різдвяні свята. Адже це період милосердя та людяності. Відрадно, що всі студенти-медики активно долучаються до благодійності та роблять свій посильний внесок у цю добру справу.

День відкритих дверей в БДМУ

9 лютого2014 року відбувся традиційний “День відкритих дверей” у Буковинському державному медичному університеті.