Перемоги студентів БДМУ на Обласному пісенному конкурсі «Рідна пісня»

Впродовж 25-26 квітня 2017 року в Чернівцях проходив обласний пісенний конкурс «Рідна пісня», в якому взяли участь студенти БДМУ – учасники вокальної студії палацу «Академічний».

Вищезгаданий конкурс проходив у два етапи півфінал і фінал. В конкурсі брали участь 32 мистецькі колективи та понад 150 учасників у категоріях дует, тріо, квартет та солісти.

Від ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» участь у мистецькому конкурсі взяли студентки медичного факультету №1 Ірина Лутчак та Олена Клим, які гідно презентували свій навчальний заклад на обласному рівні.

За результатами конкурсу студентка Ірина Лутчак посіла почесне I місце, а Олена Клим удостоєна призового III місця.

Від імені ректорату щиро вітаємо студентів та керівника вокальної студії Тетяну Д’яченко з перемогою. Бажаємо нових творчих задумів та успішного втілення їх в житті. Хай рідна пісня завжди зігріває наші серця, душі та дає нам натхнення й надію на мирне і щасливе життя.

Галерея зображень:
Перемоги студентів БДМУ на Обласному пісенному конкурсі «Рідна пісня»

Студенти БДМУ - переможці конкурсу читців

У Будинку естетики та дозвілля м. Чернівці відбувся міський конкурс читців, присвячений пам’яті Тараса Шевченка.

Студенти БДМУ - призери конкурсу наукових робіт

22-24 березня 2016 року на базі Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича відбулася підсумкова науково-практична конференція в рамках II туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з біологічних наук у 2015-2016 н. р. На конференцію було відібрано 54 роботи з більш як 25 вишів у двох секціях. У секції №1 БДМУ представив студент 2 курсу медичного факультету №2 Федір Гринчук.