Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студенти БДМУ взяли участь у Всеукраїнському фестивалі

29 березня у палаці «Академічний» відбувся ювілейний творчий вечір у рамках VI Всеукраїнського фестивалю поезії «Від Гуцулії – до кряжів донецьких».

У заході взяли участь Шевченківські лауреати та лауреати премій імені Тараса Мельничука, видатні майстри слова. Організатором і ведучим фестивалю літературного слова був письменник Мирослав Лазарук.

Цьогоріч до поетичної імпрези долучилися студентки 1 курсу медичного факультету № 1 БДМУ Ольга Сивура, Анжеліка Сайко та Андріана Шуригайло, які продекламували вірші видатного поета-політв’язня Тараса Мельничука.
Понеділок, 02 квітня 2018