Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студенти БДМУ відзначили День пам'ятників історії тa культури

Студенти БДМУ відзначили День пам'ятників історії тa культури
29 квітня куратор разом зі студентами 60 групи II курсу медичного факультету №3 відвідали головну пам'ятку Чернівців – резиденцію православних митрополитів Буковини, а нині Чернівецький національний університет імені Федьковича.
 
 Цей проект чеського архітектора Йосипа Главки здобув дуже багато нагород, його удостоїли особливою увагою на виставці в Парижі.
 
Будівля університету справді вражає багатством оформлення, в якому поєднуються готичні, візантійські, східні та інші мотиви. Університет складається з трьох корпусів: головного, духовної семінарії і церкви Трьох Святителів, пресвітерії.
 
Зараз у центральному корпусі розташовано факультет іноземних мов. Серед усіх кімнат головного корпусу найбільше вражає  Синодальна зала (її називають Мармуровою - раніше була оздоблена мармуром): величезні колони, дерев'яна стеля, декорована орнаментом, коридори з мармуровою мозаїкою. На жаль, у 1944 році Синодальна зала дуже постраждала від пожежі, і теперішній вигляд Мармурової - лише відреставрована копія.
 
Студенти з захопленням роздивлялися перлину Чернівців, і захопленням слухали екскурсовода.
 
Матеріал підготувала асистент кафедри медичної та фармацевтичної хімії Барус Маріанна Маринівна
Понеділок, 07 травня 2018