Відбулося відкрите засідання Ради молодих учених та СНТ

Відбулося відкрите засідання Ради молодих учених та СНТ

З нагоди Всесвітнього дня науки 3 листопада 2015 року у Палаці "Академічний" відбулося Урочисте відкрите засідання Ради молодих учених та студентського наукового товариства Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».

З промови наукового керівника СНТ БДМУ, голови Ради молодих учених Олени Тюлєнєвої присутні на зборах студенти, молоді учені та досвідчені викладачі-куратори студентських наукових гуртків кафедр університету мали нагоду отримати інформацію про організацію наукової діяльності студентів у гуртках теоретичних та клінічних кафедр університету, порядок підготовки та подання студентських робіт до участі у наукових форумах, конкурсах, а також наукові здобутки студентів БДМУ.

Координатор сектору міжвузівських зв’язків Ради СНТ Ольга Нестеровська розкрила напрями міжвузівської співпраці студентського наукового товариства університету, надала перелік всеукраїнських студентських наукових конференцій на поточний навчальний рік та умови участі в них. Окрім цього, було презентовано основні інформаційні розділи сайту студентського наукового товариства БДМУ http://snt.bsmu.edu.ua.

Про міжнародну діяльність СНТ БДМУ та зв’язки з медичними вищими навчальними закладами інших країн, план найближчих міжнародних студентських конференцій закордоном, умови та порядок реєстрації, а також про можливість участі студентів БДМУ у міжнародних програмах академічних обмінів та стажувань закордоном було висвітлено у доповіді міжнародного сектору СНТ Ганни Мислицької. Власним досвідом стажування ву одній з провідних клінік м. Анкара (Туреччина) з молодими науковцями поділився Олексій Берегій.

Голова Ради СНТ БДМУ, директор локального представництва УМСА у м. Чернівці Євгенія Парастивюк детально розповіла про діяльність Всеукраїнської молодіжної асоціації студентів-медиків (UMSA), поточні та заплановані проекти; нові можливості для студентів БДМУ.

З 15 листопада стартує реєстрація учасників BIMCO 2016 – ІІІ Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів та молодих учених «Пріоритети та перспективи молодіжної науки», який відбудеться 6 – 8 квітня 2016 року. Презентував оновлений сайт конгресу http://bim.co.ua та реєстраційну форму учасника головний адміністратор сайтів СНТ БДМУ Сергій Говорнян.

На завершення засідання увагу присутніх було звернено на початок в університеті І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2015-2016 н.р., умови участі в якому та вимоги до наукових робіт розміщені у відповідній рубриці сайту СНТ БДМУ.