100-а підсумкова наукова конференція БДМУ

Вельмишановні науковці університету!

11, 13, 18 лютого 2019 року відбудеться 100-а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького...

Фахівці БДМУ взяли участь в науковому форумі в Києві

Фахівці БДМУ взяли участь в науковому форумі в Києві
Науковці Буковинського державного медичного університету взяли участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Проблеми спадкової та мультифакторної патології. Орфанні метаболічні захворювання».
 
Форум був організований Всеукраїнською асоціацією спеціалістів з медичної та лабораторної генетикита присвячена 100-річчу заснування НМАПО імені П.Л. Шупика, м. Київ.
 
В роботі конференції взяли участь знані вітчизняні та закордонні фахівці. Присутні мали змогу ознайомитися з новими досягненнями в діагностиці та лікуванні орфанних захворювань. Стендові доповіді генетиків доцента, к.мед.н. Ластівки І.В., к. мед. н. Анцупової В.В. «Клінічний поліморфізм синдрому Денді-Уокера»,«Peculiarities of using the eliminative diet in children with skin disorder in connection with primary lactate insuffi ciency (Clinical Case)» викликали зацікавленість наукової спільноти.
Вівторок, 24 квітня 2018 
Більше новин БДМУ: 

Науково-практична конференція до всесвітнього дня серця

Науково-практична конференція до всесвітнього дня серця

 

20 вересня 2012 року на базі КМУ “Міська поліклініка №1” спільно з науковцями кафедри сімейної медицини та за участі співробітників кафедр внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб, гігієни і екології Буковинського державного медичного університету проведено науково-практичну конференцію для медичних працівників присвячену Всесвітньому дню серця (29 вересня).

 

Науково-практична конференція “Гострі та хронічні захворювання печінки у загальнолікарській практиці”

12 грудня 2012 року в приміщенні Палацу “Академічний” кафедрою сімейної медицини Буковинського державного медичного університету сумісно з Департаментом охорони здоров’я та цивільного захисту населення Чернівецької ОДА проведено чергове засідання Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області та науково-практичну конференцію “Гострі та хронічні захворювання печінки у за

Науковці БДМУ - призери Всеукраїнської конференції

Всеукраїнське громадське об’єднання «Проти гіпертензії» провело 27-29 травня у м. Львів Всеукраїнську науково-практичну конференцію

Науковці БДМУ взяли участь в нараді-семінарі з питань діагностики, лікування та профілактики кору

6 лютого 2017 року Департаментом охорони здоров’я Чернівецької ОДА організовано та проведено нараду-семінар з питань діагностики, лікування та профілактики кору, в якій взяли участь співробітники ВДНЗ України «БДМУ».