Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Фахівці БДМУ взяли участь в науковому форумі в Києві

Фахівці БДМУ взяли участь в науковому форумі в Києві
Науковці Буковинського державного медичного університету взяли участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Проблеми спадкової та мультифакторної патології. Орфанні метаболічні захворювання».
 
Форум був організований Всеукраїнською асоціацією спеціалістів з медичної та лабораторної генетикита присвячена 100-річчу заснування НМАПО імені П.Л. Шупика, м. Київ.
 
В роботі конференції взяли участь знані вітчизняні та закордонні фахівці. Присутні мали змогу ознайомитися з новими досягненнями в діагностиці та лікуванні орфанних захворювань. Стендові доповіді генетиків доцента, к.мед.н. Ластівки І.В., к. мед. н. Анцупової В.В. «Клінічний поліморфізм синдрому Денді-Уокера»,«Peculiarities of using the eliminative diet in children with skin disorder in connection with primary lactate insuffi ciency (Clinical Case)» викликали зацікавленість наукової спільноти.
Вівторок, 24 квітня 2018