Фахівці БДМУ взяли участь в науковому форумі в Києві

Науковці Буковинського державного медичного університету взяли участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Проблеми спадкової та мультифакторної патології. Орфанні метаболічні захворювання».

Форум був організований Всеукраїнською асоціацією спеціалістів з медичної та лабораторної генетикита присвячена 100-річчу заснування НМАПО імені П.Л. Шупика, м. Київ.

В роботі конференції взяли участь знані вітчизняні та закордонні фахівці. Присутні мали змогу ознайомитися з новими досягненнями в діагностиці та лікуванні орфанних захворювань. Стендові доповіді генетиків доцента, к.мед.н. Ластівки І.В., к. мед. н. Анцупової В.В. «Клінічний поліморфізм синдрому Денді-Уокера»,«Peculiarities of using the eliminative diet in children with skin disorder in connection with primary lactate insuffi ciency (Clinical Case)» викликали зацікавленість наукової спільноти.
Вівторок, 24 квітня 2018

Науково-практична конференція до всесвітнього дня серця

20 вересня 2012 року на базі КМУ “Міська поліклініка №1” спільно з науковцями кафедри сімейної медицини та за участі співробітників кафедр внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб, гігієни і екології Буковинського державного медичного університету проведено науково-практичну конференцію для медичних працівників присвячену Всесвітньому дню серця (29 вересня).

Науково-практична конференція “Гострі та хронічні захворювання печінки у загальнолікарській практиці”

Науковці БДМУ - призери Всеукраїнської конференції

Всеукраїнське громадське об’єднання «Проти гіпертензії» провело 27-29 травня у м. Львів Всеукраїнську науково-практичну конференцію

Науковці БДМУ взяли участь в нараді-семінарі з питань діагностики, лікування та профілактики кору

6 лютого 2017 року Департаментом охорони здоров’я Чернівецької ОДА організовано та проведено нараду-семінар з питань діагностики, лікування та профілактики кору, в якій взяли участь співробітники ВДНЗ України «БДМУ».