Студенти-медики провели благодійну акцію

Для студентів медичного факультету №4 Буковинського державного медичного університету вже стало традицією з нагоди Міжнародного дня захисту дітей проводити благодійні акції.

5 червня студенти факультету разом з головним куратором Світланою Семененко та студентським деканом факультету Романом Рандюком провели акцію в Обласному центрі медико-соціальної реабілітації дітей з органічними ураженнями центральної нервової системи та презентували його вихованцям подарунки.

За надання волонтерської допомоги студенти отримали грамоту від керівництва Центру. Зустріч пройшла у дружній та теплій атмосфері. Діти радісно та щиро спілкувалися зі студентами.

1 червня відзначають Міжнародний день захисту дітей. Відповідно до Женевської декларації про права дітей, прийнятої в 1924 році, була проголошена необхідність соціального захисту прав дитини. Декларація прав дитини була прийнята 20 листопада 1959 і проголошувала рівні права дітей у сфері виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку, незалежно від кольору шкіри, національної належності, громадського походження, майнового стану та іншого. Декларація закликає батьків, громадські організації, уряди визнавати права дітей і сприяти їх здійсненню.

У цей день влаштовуються різні розважальні заходи для дітей: конкурси з подарунками, концерти, різні виставкові та пізнавальні заходи.

Благодійна акція «Подаруй радість дітям!»

До Дня Святого Миколая співробітники кафедри медичної біології та генетики разом зі студентами кураторських груп стоматологічного і медичних факультетів відвідали Дитячу установу №31 по вул. Руданського, 10 (для дітей з відставанням у розумовому розвитку) у межах проведення благодійної акції «Подаруй радість дітям!».

Благодійна акція від студентів БДМУ

22 грудня напередодні новорічних свят студенти 1 групи 4 курсу медичного факультету № 4 спеціальності «Педіатрія» Буковинського державного медичного університету

Благодійна акція до Дня людини із синдромом Дауна

Кожного року у березні світова громадськість відзначає День людини із синдромом Дауна. Зауважимо, що День проведення вибраний не випадково, адже це двадцять перший день третього місяця, що засвідчує наявність у клітинах людини третьої хромосоми в 21-й парі.

Благодійна акція співробітників БДМУ до Дня захисту дітей

Благодійна акція студентів БДМУ

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей, що відзначається щорічно 1 червня, співробітники кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Буковинського державного медичного університету за сприяння завідувача кафедри, професора Олени Колоскової відвідали з благодійною акцією Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій “Садгора.