Студенти-медики провели благодійну акцію

Для студентів медичного факультету №4 Буковинського державного медичного університету вже стало традицією з нагоди Міжнародного дня захисту дітей проводити благодійні акції.

5 червня студенти факультету разом з головним куратором Світланою Семененко та студентським деканом факультету Романом Рандюком провели акцію в Обласному центрі медико-соціальної реабілітації дітей з органічними ураженнями центральної нервової системи та презентували його вихованцям подарунки.

За надання волонтерської допомоги студенти отримали грамоту від керівництва Центру. Зустріч пройшла у дружній та теплій атмосфері. Діти радісно та щиро спілкувалися зі студентами.

1 червня відзначають Міжнародний день захисту дітей. Відповідно до Женевської декларації про права дітей, прийнятої в 1924 році, була проголошена необхідність соціального захисту прав дитини. Декларація прав дитини була прийнята 20 листопада 1959 і проголошувала рівні права дітей у сфері виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку, незалежно від кольору шкіри, національної належності, громадського походження, майнового стану та іншого. Декларація закликає батьків, громадські організації, уряди визнавати права дітей і сприяти їх здійсненню.

У цей день влаштовуються різні розважальні заходи для дітей: конкурси з подарунками, концерти, різні виставкові та пізнавальні заходи.