Студенти БДМУ відзначили День миру

21 вересня 2016 року уже традиційно студенти та викладачі ВДНЗ України "Буковинський державний медичний університет" відзначають День миру. Учасники акції пройшли Ходою миру з вулиці О. Кобилянської до Театральної площі. Завершилась Хода біля стін адміністративного корпусу БДМУ, де студенти утворили Коло єднання та, побажавши всім миру, випустили в небо блакитні та жовті повітряні кульки з паперовими білими голубами – символами миру. «Під час ходи учасники роздавали перехожим листівки з побажаннями миру, добра та спокою в родинах, в країні та світі. Цей день відзначається з 1982 року, коли Генеральна Асамблея ООН проголосила у своїй резолюції Міжнародний День миру як день глобального припинення вогню та відмови від насильства. Цей день закликає людей не тільки замислитися про мир, а й зробити щось заради нього, у тому числі шляхом освіти та інформування громадськості,» – розповідає про акцію професор Алла Борисюк, помічник ректора з іміджевої політики БДМУ, член організаційного комітету.

Студенти БДМУ провели День щастя

Всі люди нашої планети прагнуть щастя. Тому у 2012 році ООН проголосила 20 березня – Міжнародним днем щастя, адже саме ця дата є святом весняного рівнодення, що є символом рівності всіх людей, які мають однакові права на щастя.