Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Викладач БДМУ відвідала центральний офіс Euronews

Викладач кафедри психології та соціології, к.політ.н. Надія Бурейко 6-7 жовтня відвідала центральний офіс провідного європейського цілодобового інформаційного телеканалу Euronews у м. Ліон, Франція.

Телеканал здійснює трансляцію актуальних суспільно-політичних подій з усього світу, що супроводжуються коментарями чотирнадцятьма мовами.
Надія Бурейко ознайомилася з особливістю організації робочого процесу на телеканалі та специфікою висвітлення подій. У ході зустрічі зі співробітниками телеканалу було обговорено суспільно-політичну ситуацію в Україні.