Студенти БДМУ - призери конкурсу наукових робіт

22-24 березня 2016 року на базі Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича відбулася підсумкова науково-практична конференція в рамках II туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з біологічних наук у 2015-2016 н. р. На конференцію було відібрано 54 роботи з більш як 25 вишів у двох секціях. У секції №1 БДМУ представив студент 2 курсу медичного факультету №2 Федір Гринчук. За наукову роботу (керівник –професор Роман Булик) він був нагороджений Дипломом III ступеня МОН України. У секції №2 наш університет представила студентка 2 курсу медичного факультету №1 Анастасія Гоян (керівники – професор Марія Федоряк та асистент Володимир Волошин), за що була відзначена Дипломом за активну участь. Щиро вітаємо наших студентів та бажаємо їм подальших успіхів!

Науковий форум

Хвилиною мовчання за співвітчизниками, які загинули в Києві, розпочалося Пленарне засідання 95-ої підсумкової наукової конференції професорсько-викладацького персоналу Буковинського державного медичного університету.