Студенти БДМУ розповіли старшокласникам як успішно скласти ЗНО

Студенти-медики під час зустрічі з учнями 10-11 класів ЗОШ № 22 та ЗОШ № 27 розповіли як  правильно організовувати свій час та планувати роботу у напружений період підготовки до ЗНО.

Завідувач кафедри психології та філософії, професор Алла Борисюк зазначає, що для успішного складання ЗНО велике значення має як високий рівень знань так і психологічна готовність (володіння навичками саморегуляціїї у напруженій ситуації, вміння розподіляти час, здійснювати контроль за результатами діяльності тощо).

Наголосили на необхідності чергувати інтелектуальну працю й відпочинок, щоб уникнути перевтоми.  З власного досвіду зауважили, що у ході роботи з тестами слід бути максимально зосередженими: перш ніж виконувати завдання, уважно прочитати інструкцію, адже саме неуважність може заважати виявити свої справжні знання. Переконали старшокласників у тому, що за умови серйозної підготовки й наявності ґрунтовних знань випускники можуть отримати гарні результати.

Особливу увагу майбутні медики приділили необхідності правильного калорійного харчування, наголосивши, що під час інтенсивного розумового напруження необхідна поживна і різноманітна їжа і збалансований комплекс вітамінів. Такі продукти, як риба, сир, горіх. стимулюють роботу головного мозку.

Наголосили, що напередодні ЗНО необхідно забезпечити повноцінний відпочинок.

Студенти поділилися власним досвідом успішного проходження незалежного оцінювання та радістю від того, що їх мрія здійснилася і вони отримали статус студента БДМУ. Також майбутні медики розповіли про особливості студентського життя і запросили до дружньої родини Буковинського державного медичного університету.

Галерея зображень:
Студенти БДМУ розповіли старшокласникам як успішно скласти ЗНО

Студенти БДМУ розповіли школярам про здоровий спосіб життя

Викладачі та студенти ВДНЗ України «БДМУ» з нагоди Вснсвітнього дня здоров'я 7 квітня 2017 року провели просвітницьку акцію у Чернівецькій школі № 11.

Студенти БДМУ розповіли школярам як доглядати за зубами

Лікарі – інтерни та студенти БДМУ провели «Урок здоров’я» для учнів Чернівецької гімназії №4.

Студенти БДМУ розповіли школярам як зміцнювати імунітет

З нагоди Всесвітнього дня імунітету студенти ІІ курсу медичного факультету №1 провели лекцію-бесіду з учнями 3 класу Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступеню №2 щодо значення та особливостей функціонування імунної системи і способам її зміцнення.