Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Працівники медичної галузі області відзначили професійне свято

Працівники медичної галузі області відзначили професійне свято

13 червня на урочистості з нагоди Дня медичного працівника зібралася медична громадськість області. Свято відбулося у палаці “Академічний” Буковинського державного медичного університету. Хвилиною мовчання присутні вшанували військових, які загинули під час АТО, зокрема героя-буковинця В. Пелехатого.

Зі словами привітань до присутніх звернувся голова Чернівецької обласної державної адміністрації Роман Ванзуряк. Він підкреслив ту важливу роль, яку відіграють медики у житті суспільства, оскільки здоров’я нації є базовою умовою розвитку держави, та висловив їм вдячність за повсякденну нелегку роботу.

Усіх працівників практичної охорони здоров’я та науковців БДМУ, які готують молоду зміну медиків, привітала директор Департаменту ОЗ ЦЗН Оксана Андрієць. Вона наголосила на потрібності професії медичного працівника та окреслила перспективи розвитку медичної галузі краю.

На важливості співпраці між БДМУ та практичною охороною здоров’я закцентував у своєму вітальному слові ректор Буковинського державного медичного університету, професор Тарас Бойчук. Він також висловив подяку медичним працівникам за сумлінну працю та побажав, щоб добро, яке вони роблять людям, поверталося до них сторицею.

Теплі слова подяки на адресу медиків висловили інші поважні гості свята: заступник голови Чернівецької обласної ради Валентин Маніліч, міський голова Чернівців Олексій Каспрук, голова Чернівецької обласної ради профспілок Володимир Шкварковський, начальник Управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради Ігор Незборецький, голова обкому профспілки працівників охорони здоров’я Галина Генчева та голова Товариства Червоного Хреста в Чернівецькій області Тетяна Корнілович.

З нагоди свята та за багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм кращих медичних працівників та наукових галузі охорони здоров’я відзначили грамотами, преміями та подяками.

Відрадно, що серед нагороджених – представники Буковинського державного медичного університету.

    За значний особистий внесок у розвиток охорони здоров'я Чернівецької області, активну громадянську позицію та з нагоди Дня медичного працівника Подякою Департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації відзначено ректора БДМУ, професора Тараса Бойчука.

Почесною грамотою Міністерства охорони здоров’я України нагороджено Юрія Нечитайла, професора, завідувача кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини.

Подяку Міністерства охорони здоров’я України отримав Олександр Іващук, професор, проректор з наукової роботи.

Почесною грамотою Чернівецької обласної ради відзначено Олену Кравченко – професора, завідувача кафедри акушерства, гінекології та перинатології; Василя Ротаря – доцента кафедри анестезіології та реаніматології.

Почесну грамоту Чернівецької ОДА отримали Оксана Оліник – доцент кафедри внутрішньої медицини; Володимир Шутка – доцент кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії.

Почесною грамотою Департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту населення нагороджено Сніжану Сокольник – доцента кафедри педіатрії та медичної генетики.

Грамоту Чернівецької міської ради вручено Олексію Ткачуку – доценту кафедри анестезіології та реаніматології; Петру Ковальчуку – доценту кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії.

Почесною грамотою Управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради нагороджено Руслана Кнута – доцента кафедри загальної хірургії; Тамару Шварьову – старшого лаборанта кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб.

 

Більше новин БДМУ: 

1 жовтня – Міжнародний день лікаря

Міжнародний день лікаря

 
З ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я у перший понеділок жовтня відзначається Міжнародний день лікаря. Це день солідарності та активних дій лікарів усього світу. У 1971 році була створена міжнародна медична гуманітарна організація Лікарі без кордонів – Medecins Sans Frontieres, MSF. Серед засновників – Міжнародний Червоний Хрест, Мальтійський орден і ЮНІСЕФ.
 

Вчена рада БДМУ

27 грудня відбулося засідання Вченої ради Буковинського державного медичного університету. Традиційно на початку ректор вручив вітальні адреси ювілярам, а також дипломи кандидатів наук, атестати доцентів та патенти.

На засіданні Вченої ради було затверджено звіт ректора про роботу університету у 2012 році.

День боротьби з онкологічними захворюваннями: розвіювання міфів

4 лютого до Всесвітнього дня боротьби з онкологічними захворюваннями у комунальній медичній установі “Міська поліклініка №1” відбулася науково-практична конференція за участі науковців кафедр гігієни та екології, сімейної медицини, фтизіатрії та пульмонології Буковинського державного медичного університету, представників Чернівецького обласного о

З’являться нові медичні центри

Шкробанець Ігор Дмитрович

– Центр антенатальної охорони плоду вже функціонує, – розповів начальник обласного управління охорони здоров’я Ігор ШКРОБАНЕЦЬ. – Він розташовується у діагностичному центрі. У його розвиток і обладнання вклали майже 1,5 мільйона гривень. Розрахований він на комплексне обстеження вагітних, особливо з районів.