Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Викладачі БДМУ взяли участь у міжнародній конференції у Словаччині

27-30 травня у місті Братислава (Словацька Республіка) відбулась 50 травнева судово-медична конференція з міжнародною участю

разом із сьомим Міжнародним симпозіумом Східної асоціації судової медицини (50 májová súdnolekárska konferencia s medzinárodnou účasťou a 7th International Symposium of Legal Medicine Osteuropaverein).

Під час конференції було представлено більше 50 доповідей науковців-судових медиків з Німеччини, Швейцарії, Австрії, Італії, Словаччини, Чехії, Молдавії.

До складу делегації України увішли співробітники кафедри судової медицини та медичного правознавства БДМУ: к.мед.н., доц. Ванчуляк О.Я. та к.мед.н., ас. Павлюкович О.В.. Науковці університету презентували новітні лазерні методики та можливості їх застосування в різних сферах медицини та представили передові напрацювання власної кафедри, виступивши з доповідями «Modern prospective forensic methods for diagnosis of ischemic damage of the human myocardium» (Ванчуляк О.Я.) та «Spectral change of the degree of depolarization of lazar radiation scattered by the hepatic tissue to diagnose the prescription of death coming» (Павлюкович О.В.).

Курт Трубнер (Kurt Trübner) – президент Східної асоціації судової медицини – високо оцінив роботи, наголосивши, що новітні числові характеристики, отримані методами лазерної поляриметрії, відкривають нові горизонти у судово-медичних дослідженнях.

Робота форуму проходила в атмосфері обміну досвідом та дружнього спілкування.

Галерея зображень:
Викладачі БДМУ взяли участь у міжнародній конференції у Словаччині

Викладач БДМУ взяла участь у зустрічі з європейськими політиками

Викладач кафедри психології та соціології, к.політ.н. Надія Бурейко взяла участь у зустрічі з відомим європейським політичним діячем Енріко Летта, у ході якої відбулося обговорення майбутнього Європи.

Викладач БДМУ взяла участь у міжнародній конференції у Відні

23-25 квітня у Віденському університеті відбулася щорічна міжнародна конференція «Криза та солідарність в європейській історії» (GRACEH),

Викладач БДМУ вивчала досвід міжнародних організацій

Викладач кафедри психології та соціології, к.політ.н. Надія Бурейко 29 листопада відвідала ярмарок з питань гуманітарної роботи, де була представлена чимала кількість міжнародних і регіональних організації, які працюють у зазначеній сфері.