Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Студенти БДМУ розповідали чернівчанам про «Ґаджетоманію»

Ґаджети та Всесвітня мережа Інтернет покликані полегшити життя. Було б нерозумно відмовлятися від них. Але слід пам’ятати – все повинно бути в міру. Бо не можна відчути красу, лише роздивляючись фото в Мережі. І онлайн-дружба ніколи не замінить живого спілкування.

Саме з метою підвищення інформованості чернівчан, що всюдисущі ґаджети шкодять нашому здоров'ю, студенти фармацевтичного факультету БДМУ з куратором Панасенко Н.В провели просвітницьку акцію «Ґаджетоманія», під час якої студенти-фармацевти розповсюджували мотиваційні листівки та спілкувались із перехожими щодо даної теми.

Найбільш вразливі до «сучасних залежностей» молодь, для яких ґаджети стали чимось на кшталт наркотиків. Заповнюючи час телефонами, планшетами тощо, діти забувають, як це бути собою, міркувати зі собою наодинці. Неосяжний шквал інформації, яка надходить з багатьох видів сучасної техніки, не дає розвиватися самоаналізу, самопізнанню.
Вівторок, 17 квітня 2018

На Буковині завершилася першість області з футзалу

У грудні 2016 року вперше на Буковині стартувала першість області з футзалу, яка завершилася у березні 2017 року.

На кафедрі імунології провели акцію до Дня імунітету

1 березня 2016 року медичною громадськістю, за ініціативи Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я,відзначається «Всесвітній день імунітету». Святкування Дня імунітету має, в першу чергу, просвітницьку функцію та направлено на залучення уваги широкого кола громадськості до проблем, що пов'язані з ослабленням функції імунної системи.

На кафедрі акушерства провели круглий стіл, присвячений Софії Окуневській

На кафедрі акушерства, гінекології та перинатології 12 травня проведено круглий стіл на тему: «Берегиня людського життя» зі студентами 4, 5 та 6 курсів, присвячений 150-річчю від дня народження Софії Окуневської.

На кафедрі анатомії відбувся круглий стіл «Видатні морфологи Буковини»

Буковинський край завжди славився талановитими людьми, серед яких є і видатні  науковці, і практичні лікарі.