Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Виш Польщі став партнером БДМУ в програмі видачі подвійних дипломів

30 березня 2017 року ВДНЗ України «БДМУ» відвідала делегація польського навчального закладу – Collegium Masoviense – Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu (Вища школа наук про здоров’я).

До складу делегації ввійшли: ректор Вищої школи наук про здоров’я –Збигнев Копаньски, декан медичного факультету – Гражина Томіак та канцлер – Малгожата Махота.

Під час зустрічі ректори навчальних закладів професор Тарас Бойчук та професор Збигнев Копаньски підписали угоду, відповідно до якої виші стануть партнерами в програмі видачі подвійних дипломів випускникам за спеціальністю «Медсестринство».

Також під час офіційної зустрічі представників делегації з ректором БДМУ, проректорами – Олександром Іващуком та Ігорем Герушем й деканом медичного факультету №4 – Тамілою Сорокман було обговорено основні аспекти співпраці між навчальними закладами в напрямку медсестринської освіти.

До слова, навчальний заклад Collegium Masoviense знаходиться в м. Жирардув ( 40 км від Варшави) та здійснює навчання за напрямами підготовки «Сестринська справа» та «Громадське здоров’я» освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» та «магістр».

Галерея зображень:
Виш Польщі став партнером БДМУ в програмі видачі подвійних дипломів

Студентка БДМУ представила свою роботу на міжнародному конгресі в Польщі

Упродовж 7–10 травня у м. Варшава (Польща) проходив XІ Варшавський міжнародний медичний конгрес (11th Warsaw International Medical Congress).

У роботі конгресу взяли участь понад 500 представників з 29 країн світу. Наукові дослідження були представлені у 20 секціях й опубліковані в науковому журналі "Arhives of medical science".

БДМУ відвідала делегація з Університету м. Любек

17 березня Буковинський державний медичний університет відвідала офіційна делегація з Університету м. Любек (Німеччина)

БДМУ презентував вищу медичну освіту України на виставці у Варшаві (Польща)

Впродовж 9-11 березня 2017 року в Палаці культури і науки у Варшаві пройшла XXVII Міжнародна виставка з питань освіти «Перспективи 2017».