Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Акція до Дня алерголога

Студенти 5 курсу 16, 17, 20, 23 груп медичного факультету №2 БДМУ провели в Чернівецьких та Кіцманській школах та гімназіях профілактично-просвітницьку акцію серед школярів 7-11 класів присвячену «Дню алерголога» та «Міжнародному дню здорового харчування» (цього року ця акція проведена доцентами Каспрук Н.М. та Ляшук Р.П.)

Учням та вчителям була надана цікава інформація про поширеність алергопатології у нашому регіоні, про основні ознаки алергічних захворювань у дорослих та дітей. Проведено опитування серед присутніх школярів та роздано пам’ятки для батьків дітей-алергіків.
Вже стало доброю традицією проведення інформаційних виховних годин у навчальних закладах м. Чернівці та області за участі студентів під керівництвом співробітників кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології, а також висвітлення науково-популярної інформації щодо профілактики алергії та основам здорового харчування в ЗМІ.

16 жовтня – професійне свято алерголога та імунолога.

У всьому світі, незважаючи на всі засоби профілактики, спостерігається значне зростання алергічних захворювань, що стає глобальною проблемою, яка сягає таких масштабів, що деякі вчені вже називають це епідемією ХХІ сторіччя. Так, за статистичними даними, за останні 30 років удвічі збільшилася частота бронхіальної астми, харчової алергії та атопічного дерматиту. За інформацією ВООЗ, кожен п’ятий житель Землі страждає від алергічних чи псевдоалергічних реакцій. Від 30 до 90 % населення Землі не переносить один чи більше харчових продуктів.

Європейськa студентськa конференція “Трансплантація та імплантація”

17-20 вересня в клініці Шаріте, лікарні Вірхова м. Берліна проводилась 23-я Європейська студентська конференція “Трансплантація та імплантація”. В роботі конференції приймали участь представники студентської молоді з багатьох країн: України, Росії, Білорусії, Румунії, Болгарії, Бельгії, Індонезії.