Стоматологи БДМУ взяли участь у науковій конференції

25 вересня викладачі кафедри хірургічної та дитячої стоматології ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет»

під керівництвом завідувача кафедри доцента Н.Б. Кузняк взяли участь у науково-практичній конференції «Інноваційні технології в стоматології». Захід відбувся на базі ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет». Програма передбачала всі напрями стоматологічної галузі (терапевтична стоматологія, хірургічна стоматологія, ортопедична стоматологія, стоматологія дитячого віку). Під час заходу президією конференції були відзначені доповідачі кафедри хірургічної та дитячої стоматології за високий науковий рівень підготовки та актуальність вибраних клінічних досліджень. Учасники конференції отримали сертифікати та пам’ятні подарунки.

У період динамічного розвитку стоматологічної галузі подібні заходи є необхідними, раціональними та актуальними у підвищенні фахової майстерності лікарів-стоматологів.

Стоматологи БДМУ відзначили професійне свято благодійною акцією

В рамках святкування 70-річчя БДМУ і до Дня стоматолога колектив кафедри хірургічної та дитячої стоматології, студенти 5 курсу стоматологічного факультету, та лікарі-інтерни ІІ-го року навчання БДМУ провели благодійно-просвітницьку акцію приурочену цим святам.

Стоматологи БДМУ склали державний іспит

У Буковинському державному медичному університеті відбулися державні практично-орієнтовані іспити на стоматологічному факультеті.