Студентка БДМУ отримала стипендію Президента України

У залі Вченої ради Київського Політехнічного Інституту 31 жовтня відбулося вручення стипендії Президента України.

Цьогорічними стипендіатами стали 270 учнів та студентів-першокурсників, які минулого року здобули перемогу на республіканському етапі Всеукраїнських олімпіад та захистили наукові роботи Малої академії наук України. До їх числа потрапила студентка медичного факультету №1 Гоян Анастасія завдяки перемозі на ІІІ етапі конкурсу-захисту наукових робіт МАНУ (диплом І ступеня) та на IV етапі Всеукраїнської олімпіади з екології (диплом ІІ ступеня).
Усіх стипендіатів вітали Президент Малої академії наук України С. Довгий та Президент Національної академії наук України Б. Патон, які вручили дипломи лауреата стипендії Президента України та пластикові картки, на які протягом року щомісяця буде нараховуватись стипендія.
Надзвичайно приємно, що лави студентів БДМУ поповнює нова, ерудована генерація молодих людей-майбутніх лікарів.

Студенти БДМУ заохочували чернівчан кинути палити

ДЕНЬ БЕЗ ТЮТЮНУ. Всесвітня організація охорони здоров’я в 1988 році оголосила 31 травня Всесвітнім днем без тютюну. Перед світовою спільнотою було поставлено завдання – домогтися того, щоб в XXI столітті проблема тютюнопаління зникла. XXI століття настало, але проблема не зникла. Боротьба з нікотином триває.

Студентка БДМУ отримала Гран-Прі на Міжнародному конгресі у Польщі

Краків щорічно гостинно запрошує студентів з усієї Європи на Міжнародний студентський медичний науково-практичний конгрес на базі Ягеллонського університету. Цього року БДМУ представляла студентка 4-го курсу медичного факультету№2 Ірина Попова.

У БДМУ провели другий етап акції з вимірювання артеріального тиску

акції з вимірювання артеріального тиску

Кафедра сімейної медицини Буковинського державного медичного університету разом з лікарями-інтернами спеціальності «загальна практика-сімейна медицина» (під керівництвом асистента Аліни Соколенко) на базі КМУ «Міська поліклініка № 1» 10 вересня провели чергову благодійну акцію з вимірювання артеріального тиску та надання інформації пацієнтам про артеріальну гіпертензію.