Чемпіонат зі спортивного орієнтування

25-26 жовтня відбувся чемпіонат Чернівецької області зі спортивного орієнтування “Парки Буковини». У змаганнях брали участь біля 30-ти команд та більше 300 учасників різних вікових груп.

Перший день змагань став успішним для лідера нашої команди Оробець Антоніни (студентки 2 курсу коледжу БДМУ спеціальності «Сестринська справа» 1 гр.), яка у категорії «Ж-18» здобула срібну нагороду. Другий день змагань  Антоніна покращила свої результати здобувши титул чемпіонки області на іншій дистанції.
Наша збірна дебютувала у цих змаганнях, тому, крім лідера, ніхто не міг розраховувати на медальний результат на турнірі такого рівня. Тому головним завданням для них було здобуття досвіду. У складі команди виступали:
Голуб Анастасія (1 курс, медичний факультет №2, 27 гр), Глушко Богдан (1 курс, медичний факультет №4, спеціальність «Педіатрія», 3 група), Баліцький Юрій (2 курс, медичний факультет №1, 1 група), Кульчицький Зіновій та Скучинський Олександр (1 курс, медичний факультет №2, 31 група), Мендерецький Андрій (1 курс, медичний факультет №1, 14 група).

БДМУ нагороджений золотою медаллю на V Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти – 2014”

Буковинський державний медичний університет нагороджений Золотою медаллю та дипломом у номінації “Сучасні програми, інноваційні підходи та рішення для підвищення якості освіти” на V Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти –2014”. Таким чином, журі конкурсу високо оцінило впровадження Буковинським державним медичним університ

В БДМУ буковинців навчатимуть надавати першу долікарську допомогу

В Буковинському державному медичному університеті на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти охочим будуть проводити навчальні заняття щодо надання першої медичної долікарської допомоги. Потреба у таких курсах виникла у зв’язку з численними проханнями жителів нашого краю.

Всеукраїнська спартакіада вищих медичних навчальних закладів

Упродовж 1-3 жовтня 2012 року в Алушті (АР Крим) проходила Всеукраїнська спартакіада серед вищих медичних навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. Організатором змагань були МОЗ України та Центральний комітет профспілки працівників охорони здоров‘я України. У програму змагань входили легка атлетика, настільний теніс, шахи, гирьовий спорт та армспорт.