Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Up to date: нефрологія і діаліз

Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичній конференції «Up to date: нефрологія і діаліз», яка відбудеться 8-9 жовтня базі ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» згідно з «Реєстром з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій і наукових семінарів на 2015 р.».

Місце проведення конференції

8 жовтня 9.00 -19.00 - Палац «Академічний» (вул. Шиллера, 11).

9 жовтня 9.00-13.30 -Палац «Академічний» (вул. Шиллера, 11),

та 9.00-13.20 -  конференц-зала (Театральна площа,2)

Офіційні мови конференції: українська, російська;

Реєстрація учасників та гостей конференції буде проводитись:

8 жовтня з 8.00 до 17.00 – у фойє Палацу «Академічний»

Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю науковців та лікарів-дерматовенерологів

3 жовтня в Чернівцях розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю “Структурно-організаційна перебудова дерматовенерологічної служби в умовах реформування системи охорони здоров’я України”, яка триватиме упродовж 3-4 жовтня. Організаторами наукового зібрання є Міністерство охорони здоров’я України, Національний медичний університет імені О.О.Богомольця, Буковинський державний медичний університет та Українська асоціація лікарів-дерматовенерологів і косметологів.

Науковий форум “Фармакологія, фізіологія і патологія нирок”

форум “Фармакологія, фізіологія і патологія нирок”

18 жовтня 2012 р. у Буковинському державному медичному університеті відкрито роботу науково-практичної конференції з міжнародною участю “Фармакологія, фізіологія і патологія нирок”, яка присвячена пам’яті професора Ю.І. Іванова та професора Б.А. Пахмурного.