Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Студенти БДМУ провели акцію до Дня грамотності

8 вересня з нагоди Міжнародного дня грамотності студенти медичного факультету №2 Буковинського державного медичного університету разом з головним куратором факультету Яною Телекі провели соціальну акцію "Бути грамотним – це стильно".

Щорічно 8 вересня святкується день Міжнародний день грамотності, метою якого є відзначити, що бути грамотним важливо для кожної людини та суспільства в цілому. Він підкреслює важливість грамотності та хоча б базової освіти як незамінних інструментів, що необхідні для побудови інтегрованого й мирного суспільства у XXI столітті.

Разом із студентами всі чернівчани та гості міста мали можливість перевірити свої знання, пояснюючи значення та підбираючи милозвучні синоніми до термінів і слів, які зустрічаються у повсякденному житті. За правильну відповідь учасники акції отримували тематичні емблеми з текстом, однойменним гаслу акції.

Галерея зображень:
Студенти БДМУ провели акцію до Дня грамотності

Студентка БДМУ представила свою роботу на міжнародному конгресі в Польщі

Упродовж 7–10 травня у м. Варшава (Польща) проходив XІ Варшавський міжнародний медичний конгрес (11th Warsaw International Medical Congress).

У роботі конгресу взяли участь понад 500 представників з 29 країн світу. Наукові дослідження були представлені у 20 секціях й опубліковані в науковому журналі "Arhives of medical science".

Студентів БДМУ відзначено на міжнародній конференції “Інновації в медицині”.

Впродовж 26-27 березня в м. Івано-Франківську відбулася 83 науково-практична конференція студентів і молодих учених з міжнародною участю “Інновації в медицині”.

Студенти і викладачі БДМУ відзначили День Героїв Небесної Сотні

У Чернівецькому військовому госпіталі 19 лютого відбувся благодійний концерт-зустріч з учасниками антитерористичної операції, приурочений до Дня Героїв Небесної Сотні.

Студенти і викладачі вшанували пам'ять жертв війни в Україні

2 червня відзначають День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні.