Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студенти БДМУ провели акцію до Дня грамотності

8 вересня з нагоди Міжнародного дня грамотності студенти медичного факультету №2 Буковинського державного медичного університету разом з головним куратором факультету Яною Телекі провели соціальну акцію "Бути грамотним – це стильно".

Щорічно 8 вересня святкується день Міжнародний день грамотності, метою якого є відзначити, що бути грамотним важливо для кожної людини та суспільства в цілому. Він підкреслює важливість грамотності та хоча б базової освіти як незамінних інструментів, що необхідні для побудови інтегрованого й мирного суспільства у XXI столітті.

Разом із студентами всі чернівчани та гості міста мали можливість перевірити свої знання, пояснюючи значення та підбираючи милозвучні синоніми до термінів і слів, які зустрічаються у повсякденному житті. За правильну відповідь учасники акції отримували тематичні емблеми з текстом, однойменним гаслу акції.

Галерея зображень:
Студенти БДМУ провели акцію до Дня грамотності