Здобутки студентів БДМУ на Всеукраїнській олімпіаді з анатомії людини

Впродовж 19-20 квітня 2017 року на базі Тернопільського державного медичного університету імені І. Горбачевського відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Анатомія людини».

В олімпіаді взяли участь 40 студентів з усіх медичних вузів України.

Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» представляли студенти 2 курсу: Гуліцький Богдан, Шкондеюк Яна та Кашул Сергій. Усі учасники достойно представили навчальний заклад, показали відмінні знання з практичних навичок, високий рівень теоретичної підготовки.

Студент 2 курсу медичного факультету №4 Гуліцький Богдан, пройшовши непростий конкурсний відбір, став переможцем олімпіади і нагороджений дипломом ІІІ ступеня.

Від імені ректорату щиро вітаємо Богдана та його наукового керівника з перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів і наукових звершень.

Галерея зображень:
Здобутки студентів БДМУ на Всеукраїнській олімпіаді з анатомії людини

Здобутки науковців університету – підсумки роботи наукової конференції професорсько-викладацького складу БДМУ

13, 15, 20 лютого 2017 року проходила 98 підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького складу вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».

Студент БДМУ посів ІІІ місце на олімпіаді з клінічної імунології та алергології

Студент 5-го курсу медичного факультету №2 Вадим Мальченко здобув почесне ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Клінічна імунологія та алергологія», яка відбулася 14-15 квітня 2016 року на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.