Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Міждисциплінарний проект "Простір і Пам'ять"

Міждисциплінарний проект "Простір і Пам'ять"
Упродовж 13-28 жовтня у Чернівцях проходив міждисциплінарний проект Простір і Пам'ять: кульура, політика і громадянське суспільство на Буковині, у якому взяла участь викладач кафедри психології та соціології Олеся Павлюк.
 
Шість семінарів і практичний курс, присвячені розвитку громадянського суспільства на Буковині, організовує Інститут німецької культури та історії Південно-Східної Європи при Мюнхенському університеті Людвіга-Максиміліана.
Референтом дводенного семінару «Погляди на історію: європейська, габсбурзька й українська культура пам’яті» був викладач Університету м. Мюнстера Якоб Мішке. Учасникам семінару вдалося обговорити різні суб’єкти та механізми формування культури історичної пам’яті у багатонаціональному регіоні на прикладі Буковини. Внаслідок різних історичних цензур існує багато відправних точок для обговорення історичних процесів і культури пам’яті в цьому регіоні, оскільки до 1918 р. Чернівці знаходилися у складі Габсбурзької монархії, з 1918 р. до 1940 р. – у складі Румунії, до 1991 р. належали до Радянського Союзу, а з 1991 р. – є частиною незалежної України.  
Більше новин БДМУ: 

Науковий форум

Хвилиною мовчання за співвітчизниками, які загинули в Києві, розпочалося Пленарне засідання 95-ої підсумкової наукової конференції професорсько-викладацького персоналу Буковинського державного медичного університету.

Науково-практична конференція до всесвітнього дня серця

Науково-практична конференція до всесвітнього дня серця

 

20 вересня 2012 року на базі КМУ “Міська поліклініка №1” спільно з науковцями кафедри сімейної медицини та за участі співробітників кафедр внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб, гігієни і екології Буковинського державного медичного університету проведено науково-практичну конференцію для медичних працівників присвячену Всесвітньому дню серця (29 вересня).

 

Просвітницько-профілактична акція

В осінньо-зимовий період, коли спостерігається підвищення захворюваності на грип та ГРВІ, студенти та куратори медичного факультету №1 спільно з кафедрою інфекційних хвороб та епідеміології, 14 жовтня на Театральній площі міста провели профілактично-просвітницьку акцію. 
 

Стартувала благодійна акція “Серце до серця”

9 квітня в приміщенні Обласної державної адміністрації відбулась прес-конференція з нагоди старту акції “Серце до Серця”, метою котрої є допомога дітям із проблемами зору.