Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студенти БДМУ провели акцію «Аутизм – не вирок»

Щорічно 2 квітня 2017 року відзначається Всесвітній День розповсюдження інформації про аутизм – дата, запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 18 грудня 2007 року.

Резолюція прийнята з метою привернення світової уваги до дітей та дорослих, які страждають від аутизму.

Студенти 25 групи медичного факультету №2, на чолі з куратором групи, викладачем кафедри патологічної анатомії Олександрою Гарвасюк, провели тематичну просвітницьку акцію «Аутизм – не вирок».

Студенти розповідали перехожим про основні аспекти проблем аутизму, які були також висвітлені в інформаційних листівках та роздавали чернівчанам стрічки і повітряні кульки символічного блакитного кольору.

Галерея зображень:
Студенти БДМУ провели акцію «Аутизм – не вирок»