Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Студенти БДМУ провели акцію «Аутизм – не вирок»

Щорічно 2 квітня 2017 року відзначається Всесвітній День розповсюдження інформації про аутизм – дата, запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 18 грудня 2007 року.

Резолюція прийнята з метою привернення світової уваги до дітей та дорослих, які страждають від аутизму.

Студенти 25 групи медичного факультету №2, на чолі з куратором групи, викладачем кафедри патологічної анатомії Олександрою Гарвасюк, провели тематичну просвітницьку акцію «Аутизм – не вирок».

Студенти розповідали перехожим про основні аспекти проблем аутизму, які були також висвітлені в інформаційних листівках та роздавали чернівчанам стрічки і повітряні кульки символічного блакитного кольору.

Галерея зображень:
Студенти БДМУ провели акцію «Аутизм – не вирок»

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом!

У травні 1988 року Всесвітня організація охорони здоров’я прийняла резолюцію, в якій 1 грудня офіційно оголошено Всесвітнім днем боротьби зі СНІДом. У цей день поширюється інформація про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе глобальна епідемія «чуми ХХ-го століття», а нині вже і «ХХI-го століття».

1 Червня – День захисту дітей

День захисту дітей

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ. До Всесвітнього Дня захисту дітей лікарі-інтерни першого і другого року навчання, студенти стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету, викладачі кафедри хірургічної і дитячої стоматології відвідали з подарунками Чернівецький міський притулок для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки.
 Також викладачами кафедри та лікарями-інтернами було проведено завершення планової санації вихованців Чернівецького багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей.