Студенти провели благодійний концерт для ветеранів

У рамках відзначення Дня благодійності з ініціативи студентського деканату медичного факультету №1, за сприяння деканату та
головного куратора факультету та за участі артистів палацу "Академічний" відбувся благодійний концерт в Обласному госпіталі інвалідів Вітчизняної війни. Студенти створили справжнє свято для пацієнтів, які цього так потребують.

Вокальні, інструментальні, а також танцювальні номери були створені під мудрим керівництвом Валентини Головко. А глядачам їх дарували: Назар Руснак (студент МФ №1), Олена Клим (студентка МФ №1), Яна Чебан (студентка МФ №4), Василь Том’юк (студент МФ №4), Марина Коротчук (студентка МФ №1), Генадій Петроченков (студент МФ №2), Анастасія Гоян (студентка МФ №1). Від студентів медичного факультету №1 всі отримали улюблені зимові ласощі – мандарини.

Ми щиро бажаємо пацієнтам госпіталю швидкого одужання, нехай прийдешні свята принесуть у їхні родини тільки позитивні емоції, а головне - мир!

Галерея зображень:
Студенти провели благодійний концерт для ветеранів

Благодійна акція «Подаруй радість дітям!»

До Дня Святого Миколая співробітники кафедри медичної біології та генетики разом зі студентами кураторських груп стоматологічного і медичних факультетів відвідали Дитячу установу №31 по вул. Руданського, 10 (для дітей з відставанням у розумовому розвитку) у межах проведення благодійної акції «Подаруй радість дітям!».

Благодійна акція «Святий Миколай живе в кожному з нас»

17 грудня студенти медичних факультетів №2 та №4 Буковинського державного медичного університету за підтримки деканів факультетів провели благодійний концерт до Дня Святого Миколая у Буковинському міжрегіональному центрі професійної реабілітації інвалідів.

Благодійна акція від студентів БДМУ

22 грудня напередодні новорічних свят студенти 1 групи 4 курсу медичного факультету № 4 спеціальності «Педіатрія» Буковинського державного медичного університету