Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Професор БДМУ взяла участь у нараді завідувачів кафедр фізичної реабілітації і спортивної медицини ВМНЗ

8-29 травня на базі Івано-Франківського національного медичного університету відбулася нарада-семінар.

завідувачів кафедр (курсів) фізичної реабілітації і спортивної медицини та фізичного виховання вищих медичних навчальних закладів МОЗ України. Від Буковинського державного медичного університету в роботі наради взяла участь професор Полянська Оксана Степанівна. Відкриття наради відбулось за участю ректора ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет», д.мед.н., професора Рожка Миколи Михайловича та першого проректора д.біол.н., професора Ерстенюк Ганни Михайлівни. Під час наради були розглянуті питання про введення спеціальності «Фізична реабілітація» (код 227) у «Перелік галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти», затверджений постановою КМУ від 29.04.2015 р.; про підготовку нової типової навчальної програми з дисципліни «Фізична реабілітація, спортивна медицина» для студентів медичних факультетів ВНЗ МОЗ України, відповідно до змін у навчальних планах підготовки лікарів, затверджених у 2015 р. Оксана Степанівна виступила з доповідями «Особливості викладання дисципліни «Фізична реабілітація. Спортивна медицина» для медичних психологів на сучасному етапі» та «Фізична активність у молодих осіб».

Відбулася конференція «Актуальні питання внутрішньої медицини та ендокринології»

18 березня відбулася чергова науково-практична конференція «Актуальні питання внутрішньої медицини та ендокринології: на стиках проблем»

Відбулася конференція «Новітні досягнення діагностики й лікування захворювань внутрішніх органів»

У палаці «Академічний» 10 грудня відбулася чергова науково-практична конференція за загальною тематикою «Новітні досягнення діагностики й лікування захворювань внутрішніх органів»

Відбулися фінальні змагання Спартакіади БДМУ

8-9 квітня у Спортивному комплексі Буковинського державного медичного університету пройшли фінальні змагання Традиційної Спартакіади БДМУ з баскетболу серед чоловіків.