Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Студенти БДМУ пропонували чернівчанам визначити свій рівень щастя

Студенти БДМУ пропонували чернівчанам визначити свій рівень щастя
20 березня – Міжнародний день щастя, який покликаний нагадати людям, що на щастя заслуговують абсолютно всі й воно не залежить від віку чи статі.
 
Саме в цей день студенти медичного факультету №2 БДМУ вирішили провести просвітницьку акцію для жителів міста Чернівці.
 
Не зважаючи на березневий, проте зимовий день, студенти вирішили внести свою лепту у створенні святкового настрою перехожим, даруючи їм веселі кульки, мотиваційні листівки, солодощі та позитивні емоції.
 
Студенти-медики пропонували чернівчанам на графіку величини щастя відмітити наскільки щасливими вони себе відчувають. Найбільше це заняття сподобалося діткам. І організатори з приємністю відзначають, що наші дітки почувають себе щасливими, адже найбільше позначок було саме на верхній межі графіка. Також маленькі чернівчани із захопленням робили фото з героєм анімаційного дитячого фільму.
Середа, 21 березня 2018
Більше новин БДМУ: 

Шануємо пам’ять

ДО 70-РІЧЧЯ БДМУ. 7 травня проведено виховний захід, приурочений до 70-річчя БДМУ і вшанування пам’яті основоположника школи фармакологів на Буковині – професора Степана Петровича Закривидороги, організований куратором 1 групи 5 курсу спеціальності “Клінічна фармація” доцентом кафедри фармакології Інною Кишкан.

"Чорнобиль… Трагедія… Пам'ять…"

Цієї неділі ми святкуватимемо світле Христове Воскресіння. У кожного з нас залишаться приємні спогади, пов’язані з Великоднем.

1 березня – Всесвітній день імунітету

1 березня – Всесвітній день імунітету
Імунітет – здатність організму захищати власну цілісність і біологічну індивідуальність.

1 жовтня – Міжнародний день лікаря

Міжнародний день лікаря

 
З ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я у перший понеділок жовтня відзначається Міжнародний день лікаря. Це день солідарності та активних дій лікарів усього світу. У 1971 році була створена міжнародна медична гуманітарна організація Лікарі без кордонів – Medecins Sans Frontieres, MSF. Серед засновників – Міжнародний Червоний Хрест, Мальтійський орден і ЮНІСЕФ.