Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Студенти БДМУ пропонували чернівчанам визначити свій рівень щастя

20 березня – Міжнародний день щастя, який покликаний нагадати людям, що на щастя заслуговують абсолютно всі й воно не залежить від віку чи статі.

Саме в цей день студенти медичного факультету №2 БДМУ вирішили провести просвітницьку акцію для жителів міста Чернівці.

Не зважаючи на березневий, проте зимовий день, студенти вирішили внести свою лепту у створенні святкового настрою перехожим, даруючи їм веселі кульки, мотиваційні листівки, солодощі та позитивні емоції.

Студенти-медики пропонували чернівчанам на графіку величини щастя відмітити наскільки щасливими вони себе відчувають. Найбільше це заняття сподобалося діткам. І організатори з приємністю відзначають, що наші дітки почувають себе щасливими, адже найбільше позначок було саме на верхній межі графіка. Також маленькі чернівчани із захопленням робили фото з героєм анімаційного дитячого фільму.
Середа, 21 березня 2018