У БДМУ провели Школу стоматологічної майстерності

6 червня на базі Навчально-лікувального центру «Університетська клініка» вперше відбувся семінар,

участь у яких взяли провідні фахівці «SDE» Школи стоматологічної майстерності Загородний В., Сапелюк А., Красножон О. Слухачами школи стали як студенти, так і викладачі Буковинського державного медичного університету. Семінар проведено за напрямками: «Можливості прямої реставрації», «Препарування кореневих каналів», «Тимчасові конструкції - ключ до успіху».

На кафедрі клінічної імунології провели заходи до Дня науки

У рамках відзначення «Дня науки» кафедрою клінічної імунології, алергології та ендокринології Буковинського державного медичного університету було проведено ряд заходів.

Акція до Всесвітнього дня чистих рук

За ініціативи в.о. студдеканата та старост курсів медичного факультету №2 БДМУ 15 жовтня студенти відвідали КМУ "Обласний спеціалізований будинок дитини" м. Чернівців.

Благодійна акція співробітників БДМУ до Дня захисту дітей

Благодійна акція студентів БДМУ

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей, що відзначається щорічно 1 червня, співробітники кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Буковинського державного медичного університету за сприяння завідувача кафедри, професора Олени Колоскової відвідали з благодійною акцією Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій “Садгора.

Благодійна акція “Подаруй дітям радість”

16 квітня, у передсвяткові Великодні дні студенти ІІ курсу медичного факультету №4 (спеціальність “Педіатрія”) БДМУ разом з головним куратором Світланою Семененко зорганізували благодійну акцію у притулку для дітей, що знаходиться по вул. Головній,169, м. Чернівці. Зауважимо, що майбутні педіатри досить часто відвідують даний притулок з різноманітними заходами.