Викладачі БДМУ провели тренінг з надання першої допомоги

23 березня у Коровійській ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району доцент кафедри сімейної медицини Буковинського державного медичного університету, к.мед.н. Оксана Петринич

та завідувач Коровійської АЗПСМ, асистент кафедри сімейної медицини Ірина Флюндра провели тренінг для старшокласників, педагогічного колективу школи, медпрацівників Коровійської, Чагорської, Луківської, Молодійської, Волоківської, Валякузьминської ЗОШ та Грушівського НВК з надання першої медичної допомоги при раптовій зупинці серця й непритомності.

Навчання педагогів, медичного персоналу, учнів здійснювалося з метою підвищення рівня їх особистої компетентності з питання надання першої домедичної допомоги у надзвичайних ситуаціях.

Після перегляду презентації з відеоматеріалом, слухачам була надана можливість виконати на спеціальному манекені непрямий масаж серця, штучну вентиляцію легень, навчитися переводити постраждалого у стабільне положення на боці.

З метою поглиблення медичних знань Оксана Петринич передала до шкільних бібліотек посібники «Що варто знати про раптову зупинку серця». Загалом така форма роботи виявилася надзвичайно цікавою та повчальною для всіх. Учні та працівники із задоволенням конспектували та обговорювали весь матеріал, який може знадобитися у повсякденному житті та під час надзвичайних ситуацій.

Галерея зображень:
Викладачі БДМУ провели тренінг з надання першої допомоги

Інсульт: стратегія і тактика надання медичної допомоги

У червні поточного року, вже восьмий рік поспіль, із Закарпаття стартувала акція «Стоп інсульт 2014».

В БДМУ буковинців навчатимуть надавати першу долікарську допомогу

В Буковинському державному медичному університеті на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти охочим будуть проводити навчальні заняття щодо надання першої медичної долікарської допомоги. Потреба у таких курсах виникла у зв’язку з численними проханнями жителів нашого краю.